reklama

Skrót meczu Polski ze Słowenią

Wczoraj Adam Nawałka dał szansę zmiennikom.Zobaczcie jak sobie poradzili!
źródło:youtube.com
reklama

Skład Polski U21 na mecz z Niemcami

Skład Polski U21 na mecz z Niemcami

Szalony lob reprezentanta Uzbekistanu

Korea Południowa pokonała w eliminacjach do MŚ 2018 Uzbekistan 2-1, jednak ozdobą spotkania był właśnie gol piłkarzy z przegranej ekipy. W 25. minucie Bikmajev przejął piłkę przy linii środkowej i pięknym strzałem z ponad 30 metrów pokonał bramkarza gospodarzy!

Legenda wraca do Interu Mediolan!

Legenda wraca do Interu Mediolan!
Inter Mediolan ogłosił, że Walter Samuel, wieloletnia ostoja defensywy Nerazzurich, wraca do klubu i dołączy do sztabu trenerskiego Stefano Piolego.
za:@inter_en
reklama

Genialny "Mannequin challenge" Belgii

To się nazywa rozmach! Reprezentacja Belgii zastygła w kilku scenkach rodzajowych i trzeba przyznać, że ten "Mannequin Challenge" wyszedł im kosmicznie! Jest moc!
źródło:youtube.com

Dybala coraz bliżej Realu Madryt?!

Dybala coraz bliżej Realu Madryt?!
We włoskich mediach coraz więcej mówi się o potencjalnych przenosinach Paolo Dybali do Realu Madryt. Według dziennika "Il Messanggero" w ostatnim czasie doszło do pierwszych spotkań między przedstawicielami "Królewskich" a agentem piłkarza. Real Madryt złożył konkretną propozycję, oferując argentyńskiemu napastnikowi pensję na poziomie 15 mln € netto, co czyniłoby go trzecim najlepiej opłacanym piłkarzem w zespole, po Cristiano Ronaldo oraz Garethcie Bale'u.
za:Il Messanggero

Wyjątkowy konkurs karnych w Afryce

Podczas finału Gauteng Champion of Champions Cup w Republice Południowej Afryki doszło do wyjątkowego konkursu rzutów karnych. Piłkarze zamiast strzelać ustawioną na 11. metrze piłką, mierzyli się z bramkarzami w pojedynkach sam na sam.
źródło:youtube.com
reklama