reklama

Murawski załatwił Sane "ruletą"

Reprezentacja Polski U21 póki co radzi sobie świetnie w meczu towarzyskim z faworyzowanymi Niemcami. Kapitan Piasta Gliwice pozwolił sobie nawet na efektowną sztuczkę techniczną!
reklama

Nie zapominajmy o duńskiej legendzie

Nie zapominajmy o duńskiej legendzie

Ozil, Cazorla i Giroud kilka lat temu

Ozil, Cazorla i Giroud kilka lat temu

Piłkarskie High Definition

Piłkarskie High Definition
reklama

Jutro prezentacja nowego sponsora Barcy

Jakub Kręcidło
@J_Krecidlo
18:19 • 15 Nov 2016
Jutro poznamy sponsora Barçy. Podobno marka chińska. Huawei rzekomo odrzucony, prawdopodobnie Alibaba :')
źródło:twitter.com

Nawałka porozmawiał z Bartkiem Kapustką

Nawałka porozmawiał z Bartkiem Kapustką
Rozmowa pomiędzy mną a Bartkiem Kapustką zostanie między nami. Przeżywa trudny okres, ale wierzę, że wyjdzie z tego obronną ręką. Jego decyzje będą bardzo ważne dla dalszego rozwoju kariery i będę z nim na pewno o tym rozmawiał. Wierzę, że w niedługim czasie Bartek będzie grał tak, jak wszyscy byśmy tego chcieli. Wiem, że jest świadom swojej sytuacji w klubie i na pewno sobie z nią poradzi.
Adam Nawałka za:sportowefakty.wp.pl

Gerrard odchodzi z LA Galaxy

Gerrard odchodzi z LA Galaxy
When I left Liverpool, I came to Los Angeles with the goal of helping the Galaxy lift another MLS Cup, I am of course disappointed to have not achieved that objective, but I can look back at my time at the club with pride at what we accomplished, including two straight playoff appearances and countless memorable moments on the pitch. As someone who spent the whole of their career in Liverpool, it has been an incredible experience to come to Los Angeles and play for the LA Galaxy. I would like to thank Mr. Anschutz, Dan Beckerman, Chris Klein and Bruce Arena for this opportunity. I would also like to thank my teammates, the coaching staff, all of the support staff and most importantly the fans for their fantastic support during my time at Galaxy; I am excited to see this league and this great club continue to grow. I am now looking forward to spending time with my family as I consider the next stage of my career . @stevengerrard
Gdy opuściłem Liverpool, przybyłem do Los Angeles by pomóc Galaxy wznieśc kolejny Puchar MLS. Oczywiście jestem zawiedziony faktem, że nie udało się tego osiągnąć, jednak spoglądam na mój czas spędzony w klubie z dumą, patrząc na to, co osiągnęliśmy - dwa bezpośrednie awanse do playoffów oraz mnóstwo niezapomnianych chwil na boisku. Jako ktoś, kto spędził całą karierę w Liverpoolu, muszę przyznać, że przybycie do Los Angeles i gra dla LA Galaxy była wspaniałym przeżyciem (...) Cieszę się widząc tę ligę oraz ten świetny klub wciąż się rozwijające. Teraz zamierzam spędzić trochę czasu z rodziną, a później podejmę decyzję o kolejnym etapie w mojej karierze.
źródło:instagram.com
reklama