reklama

Veron chce spełnić swoją obietnicę

Veron chce spełnić swoją obietnicę
Juan Sebastian Veron, były piłkarz m.in. Lazio, Manchesteru United czy Interu, wróci do profesjonalnego futbolu i zagra w barwach argentyńskiego Estudiantes La Plata. Veron jest obecnie prezydentem tego klubu i jakiś czas temu powiedział w wywiadzie: "Jeśli uda nam się sprzedać co najmniej 65% z całej puli karnetów przewidzianych na nowy stadion, to wrócę do gry w Copa Libertadores". To był oczywiście zabieg głównie marketingowy, ale jest jasne, że Argentyńczyk zachował ogromną pasję do gry w piłkę i daną obietnicę spełni z dużo przyjemnością. W momencie powrotu na boisko, Veron będzie mieć już 42 lata i dlatego już od jakiegoś czasu ciężko trenuje, aby odzyskać przynajmniej część dawnej formy. Fanatyczni kibice już się nie mogą go doczekać, a Veron pragnie zrealizować swoje wielkie marzenie - zagrać w koszulce ukochanego Estudiantes na nowym obiekcie.
za:TyC Sports
reklama

Koke zagiął Nacho na treningu

Koke zagiął Nacho na treningu
Już w najbliższy weekend odbędą się wielkie derby Madrytu i na zgrupowaniu reprezentacji widać małe złośliwości między piłkarzami. Cała ta rozmowa piłkarzy Realu i Atletico na treningu Hiszpanii przebiegła w konwencji żartu, ale pewnie trochę nerwów się pojawiło.

TOP XI grających w Milanie i Interze

Jest bardzo wielu piłkarzy, którzy w czasie swojej kariery bronili barw dwóch mediolańskich klubów. Tak mogłaby wyglądać najlepsza jedenastka złożona z takich zawodników. Pomoc i atak po prostu porażają!

Czego żałuje Andrea Pirlo?

Czego żałuje Andrea Pirlo?
Cały czas mam tę zadrę w sobie, ponieważ nie grałem w Realu Madryt, czy też Barcelonie. Gra dla tych drużyn jest przecież marzeniem każdego zawodnika. Mogę jednak ocenić, że jestem bardzo zadowolony z gry dla najlepszych zespołów we Włoszech
Andrea Pirlo za:marca.com
reklama

Boniek i Nawałka na meczu Polski U21

Boniek i Nawałka na meczu Polski U21
Reprezentacja Polski U21 mierzy się z Niemcami, a z wysokości trybun obserwują ją najważniejsze postaci polskiego futbolu!

Murawski załatwił Sane "ruletą"

Reprezentacja Polski U21 póki co radzi sobie świetnie w meczu towarzyskim z faworyzowanymi Niemcami. Kapitan Piasta Gliwice pozwolił sobie nawet na efektowną sztuczkę techniczną!

Nie zapominajmy o duńskiej legendzie

Nie zapominajmy o duńskiej legendzie
reklama