reklama

Wspólny trening Buffona i Donnarummy

Wspólny trening Buffona i Donnarummy
reklama

Składy na mecz Anglia - Hiszpania

Składy na mecz Anglia - Hiszpania

Skład Niemców na mecz z Włochami

Skład Niemców na mecz z Włochami

Kownacki strzela z woleja na 1-0!

No i jest! Dośrodkowanie Patryka Lipskiego z rzutu wolnego, a niekryty Dawid Kownacki popisuje się precyzyjnym strzałem i... prowadzimy z Niemcami 1-0! Brawo!
reklama

Veron chce spełnić swoją obietnicę

Veron chce spełnić swoją obietnicę
Juan Sebastian Veron, były piłkarz m.in. Lazio, Manchesteru United czy Interu, wróci do profesjonalnego futbolu i zagra w barwach argentyńskiego Estudiantes La Plata. Veron jest obecnie prezydentem tego klubu i jakiś czas temu powiedział w wywiadzie: "Jeśli uda nam się sprzedać co najmniej 65% z całej puli karnetów przewidzianych na nowy stadion, to wrócę do gry w Copa Libertadores". To był oczywiście zabieg głównie marketingowy, ale jest jasne, że Argentyńczyk zachował ogromną pasję do gry w piłkę i daną obietnicę spełni z dużo przyjemnością. W momencie powrotu na boisko, Veron będzie mieć już 42 lata i dlatego już od jakiegoś czasu ciężko trenuje, aby odzyskać przynajmniej część dawnej formy. Fanatyczni kibice już się nie mogą go doczekać, a Veron pragnie zrealizować swoje wielkie marzenie - zagrać w koszulce ukochanego Estudiantes na nowym obiekcie.
za:TyC Sports

Koke zagiął Nacho na treningu

Koke zagiął Nacho na treningu
Już w najbliższy weekend odbędą się wielkie derby Madrytu i na zgrupowaniu reprezentacji widać małe złośliwości między piłkarzami. Cała ta rozmowa piłkarzy Realu i Atletico na treningu Hiszpanii przebiegła w konwencji żartu, ale pewnie trochę nerwów się pojawiło.

TOP XI grających w Milanie i Interze

Jest bardzo wielu piłkarzy, którzy w czasie swojej kariery bronili barw dwóch mediolańskich klubów. Tak mogłaby wyglądać najlepsza jedenastka złożona z takich zawodników. Pomoc i atak po prostu porażają!
reklama