reklama

"Cieszynka" Anglików z innej perspektywy

Po trafieniu Vardy'ego na 2-0 reprezentanci Anglii zaprezentowali klasyczny "Mannequin Challenge", który wyszedł im naprawdę świetnie!
reklama

"Mannequin Challenge" po golu Vardy'ego

Jamie Vardy strzela gola na 2-0 i BUM - reprezentanci Anglii zastygają w bezruchu! Wyszło im to idealnie! :D

Vardy przełamał fatalną passę

Vardy przełamał fatalną passę

Efektowny szczupak Vardy'ego na 2-0!

Anglicy podwyższają prowadzenie! Jordan Henderson dogrywa piłkę w pole karne, a tam kapitalnym uderzeniem popisał się snajper Leicester City! 2-0 dla Anglii!
reklama

Co z nową umową sponsorską Ramosa?

Co z nową umową sponsorską Ramosa?
Sergio Ramos nie doszedł do porozumienia z firmą Nike odnośnie przedłużenia trwającej już 10 lat umowy i od pewnego czasu gra oraz trenuje w przykrytych czarnym sprejem korkach. Mimo zakończenia umowy z amerykańskim koncernem piłkarza wciąż obowiązuje klauzula, która zabrania mu do lutego 2017 roku promowania jakichkolwiek innych butów. Wobec tak krótkiego terminu oraz realnej perspektywy przejścia jednego ze swoich ważniejszych klientów do konkurencyjnej marki (ostatnio widziano Ramosa grającego w zamaskowanych korkach z wyraźnie odstającym logo adidasa), Nike zamierza wznowić negocjacje z Hiszpanem i zaproponować mu nową umowę. Obrońca Realu postawił jednak jasne warunki - chce 4-letniego kontraktu wartego 2 mln € za sezon.
za:marca.com

4. rocznica legendarnej przewrotki Ibry

4 lata temu Szwecja zmierzyła się w Sztokholmie z Anglią i pokonała ją 4-2. Wszystkie gole dla Szwedów zdobył Zlatan Ibrahimović, a ostatnia bramka na stałe zapisała się w historii futbolu!
źródło:youtube.com

Kiraly kończy z grą w reprezentacji

Kiraly kończy z grą w reprezentacji
reklama