reklama

Oni zagrają na Euro 2017 U-21 w Polsce!

ONI ZAGRAJĄ NA EURO 2017 U-21 W POLSCE!
Już w przyszłym roku na sześciu polskich stadionach zostaną rozegrane finały Mistrzostw Europy do lat 21. Awans mieli zapewnieni Polacy jako organizatorzy turnieju, do tego doszło 9 zwycięzców grup eliminacyjnych oraz dwa zespoły wyłonione w barażach.
reklama

Bez przerwy na reprę przez 3 miechy

Bez przerwy na reprę przez 3 miechy

Balotelli o transferze do Napoli

Balotelli o transferze do Napoli
Kocham Neapol i tamtejszą społeczność. Moja córka tam mieszka, ale ja na razie nie planuje wracać do Włoch. Dobrze czuję się we Francji, skupiam się na dobrych występach w Nicei.
Mario Balotelli za:football-italia.net

Miły fakt na zakończenie dnia

Przemek Langier
@plangier
22:48 • 15 Nov 2016
Jakby sukcesów było mało, Polska właśnie wyprzedziła Włochy w rankingu FIFA (wg obliczeń niezawodnego @PBanaczyk). 2 lata temu abstrakcja
źródło:twitter.com
reklama

Isco strzela na 2-2 w 96. minuicie!

Co za historia! Anglicy prowadzili do 89. minuty 2-0, po czym najpierw kontaktowego gola strzelił Iago Aspas, a w ostatnich sekundach meczu Isco wykorzystał świetne podanie Carvajala i doprowadził do remisu 2-2!

Piękny kontaktowy gol Iago Aspasa

Hiszpania podkręciła tempo w końcówce i dzięki temu pięknemu trafieniu Iago Aspasa na 1-2 dała nadzieję swoim kibicom na doprowadzenie do remisu!

Messi gotowy do walki

Messi gotowy do walki
Team Messi opublikował fotkę Messiego w jego nowych SpaceDust korkach i tatuażu, który wielu mocno zastanawia.. jak Wam się podoba taki komplet?
źródło:@teamMessi
reklama