reklama

Higuain po trafieniu Lucasa Pratto

Higuain po trafieniu Lucasa Pratto
Lucas Pratto wskoczył do składu reprezentacji Argentyny kosztem "Pipity" i już w pierwszej połowie meczu z Kolumbią wpisał się na listę strzelców. Spójrzcie tylko na tę reakcję gwiazdora Juve :D
reklama

Pratto strzela po podaniu Messiego!

Argentyna nie zwalnia tempa! Kapitalne dogranie Leo Messiego w pole karne, a tam precyzyjną główką popisuje się Lucas Pratto! 2-0 dla Albicelestes w meczu z Kolumbią!

Cudowny gol Messiego z rzutu wolnego!

Argentyna na prowadzeniu! Lionel Messi podszedł do piłki ustawionej na 25. metrze i fenomenalnym strzałem pokonał Davida Ospinę! 1-0!

Kiraly zawiesił dresy na kołku

Kiraly zawiesił dresy na kołku
Towarzyskie spotkanie ze Szwecją było ostatnim meczem Gabora Kiraly'ego w reprezentacji Węgier. 40-latek zdążył rozegrać 108 meczów w narodowych barwach.
źródło:@br_uk
reklama

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Mueller tłumaczy się ze swoich słów

Mueller tłumaczy się ze swoich słów
Moje słowa były odpowiedzią na pytanie dziennikarza na temat fizycznego aspektu gry San Marino w stosunku do potencjalnego ryzyka kontuzji. Media zacytowały tylko część mojej wypowiedzi, na dodatek wyrwanej z kontekstu, co mogło wprowadzić w błąd niektóre osoby. Chciałbym podkreślić, iż starałem się wtedy wytłumaczyć z pełnym szacunkiem obie strony.
Thomas Mueller za:oficjalny profil Thomasa muellera na twitterze

Oni zagrają na Euro 2017 U-21 w Polsce!

ONI ZAGRAJĄ NA EURO 2017 U-21 W POLSCE!
Już w przyszłym roku na sześciu polskich stadionach zostaną rozegrane finały Mistrzostw Europy do lat 21. Awans mieli zapewnieni Polacy jako organizatorzy turnieju, do tego doszło 9 zwycięzców grup eliminacyjnych oraz dwa zespoły wyłonione w barażach.
reklama