reklama

Rajd Messiego i Di Maria na 3-0!

To już jest nokaut! Messi odbiera piłkę kolumbijskiemu obrońcy, wykłada ją jak na tacy Angelowi Di Marii, a gwiazdor PSG strzela z całej siły na 3-0!
reklama

Higuain po trafieniu Lucasa Pratto

Higuain po trafieniu Lucasa Pratto
Lucas Pratto wskoczył do składu reprezentacji Argentyny kosztem "Pipity" i już w pierwszej połowie meczu z Kolumbią wpisał się na listę strzelców. Spójrzcie tylko na tę reakcję gwiazdora Juve :D

Pratto strzela po podaniu Messiego!

Argentyna nie zwalnia tempa! Kapitalne dogranie Leo Messiego w pole karne, a tam precyzyjną główką popisuje się Lucas Pratto! 2-0 dla Albicelestes w meczu z Kolumbią!

Cudowny gol Messiego z rzutu wolnego!

Argentyna na prowadzeniu! Lionel Messi podszedł do piłki ustawionej na 25. metrze i fenomenalnym strzałem pokonał Davida Ospinę! 1-0!
reklama

Kiraly zawiesił dresy na kołku

Kiraly zawiesił dresy na kołku
Towarzyskie spotkanie ze Szwecją było ostatnim meczem Gabora Kiraly'ego w reprezentacji Węgier. 40-latek zdążył rozegrać 108 meczów w narodowych barwach.
źródło:@br_uk

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Mueller tłumaczy się ze swoich słów

Mueller tłumaczy się ze swoich słów
Moje słowa były odpowiedzią na pytanie dziennikarza na temat fizycznego aspektu gry San Marino w stosunku do potencjalnego ryzyka kontuzji. Media zacytowały tylko część mojej wypowiedzi, na dodatek wyrwanej z kontekstu, co mogło wprowadzić w błąd niektóre osoby. Chciałbym podkreślić, iż starałem się wtedy wytłumaczyć z pełnym szacunkiem obie strony.
Thomas Mueller za:oficjalny profil Thomasa muellera na twitterze
reklama