reklama

Neymar o idolach dla swojego synka

Neymar o idolach dla swojego synka
Chciałbym, by Davi Lucca miał idoli i wzorce do naśladowania jak ja. Mam tylko nadzieję, że nie znajdę się w takiej sytuacji jak Robinho. Gdy graliśmy razem w Santosie, zabierał swojego syna na treningi, aż pewnego dnia młody powiedział, że jest MOIM fanem. Przygotowuję się jednak i na taką możliwość, bo pewnie Davi nie powie, że jest fanem Neymara Jr. Ja jednak mogę z czystym sumieniem wyznać: jestem zagorzałym fanem Daviego Lukki! Najważniejsze jest teraz dla mnie granie i strzelanie bramek dla niego. Mój syn to moja największa miłość".
fragment książk...
Neymar o sobie. Rozmowa ojca z synem Neymar da Silva Santos Junior, Neymar da Silva Sr Wydawnictwo Aha!
reklama

Specjalne oświadczenie Messiego

Specjalne oświadczenie Messiego
Po wygranym meczu z Kolumbią, piłkarze Argentyny na czele ze swoim 'rzecznikiem' Leo Messim postanowili wyjść na konferencję prasową i przekazać specjalną wiadomość do argentyńskich dziennikarzy. Oto słowa Messiego: "Przepraszamy za bałagan, ale tutaj jest mało miejsca. Wolimy stanąć tutaj wszyscy razem i pokazać się, niż wydać komunikat. Nie mamy nic do ukrycia. Jak wszyscy wiedzą jesteśmy tutaj aby zakomunikować, że podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu rozmów z mediami. Oczywiście wiecie dlaczego. Padło wiele oskarżeń pod naszym adresem, okazano nam brak szacunku, a my nigdy się nie skarżyliśmy. Ale myślę, że to przekroczyło wszelkie limity. Oskarżenie jakie padło pod adresem 'Pocho' Lavezziego jest bardzo poważne [piłkarza oskarżono o zażywanie narkotyków na zgrupowaniu reprezentacji]. Jeśli nie odpowiemy na to, to wszyscy będą myśleć, że tak naprawdę jest. Dlatego wolimy to uciąć raz na zawsze. Bardzo nam przykro, że tak to musi wyglądać, ale nie pozostaje nam nic innego. Wiemy, że wielu z was nie bierze udziału w tej 'grze'. Można przegrać albo wygrać, potem wy możecie nas oceniać i mówić o tym, co działo się na boisku. Ale wtrącanie się w życie prywatne człowieka i rzucanie tego typu oskarżeń, a nie jest to pierwszy raz, jest rzeczą poważną. Dlatego tu jesteśmy i dlatego powtarzamy, że my nie weźmiemy udziału w tej 'grze'. Wciąż będą nas 'zabijać' i mówić miliony rzeczy na nasz temat, ale my nie weźmiemy w tym udziału. Bardzo dziękuję i dobranoc".
za:espn.com.ar

Rajd Messiego i Di Maria na 3-0!

To już jest nokaut! Messi odbiera piłkę kolumbijskiemu obrońcy, wykłada ją jak na tacy Angelowi Di Marii, a gwiazdor PSG strzela z całej siły na 3-0!

Higuain po trafieniu Lucasa Pratto

Higuain po trafieniu Lucasa Pratto
Lucas Pratto wskoczył do składu reprezentacji Argentyny kosztem "Pipity" i już w pierwszej połowie meczu z Kolumbią wpisał się na listę strzelców. Spójrzcie tylko na tę reakcję gwiazdora Juve :D
reklama

Pratto strzela po podaniu Messiego!

Argentyna nie zwalnia tempa! Kapitalne dogranie Leo Messiego w pole karne, a tam precyzyjną główką popisuje się Lucas Pratto! 2-0 dla Albicelestes w meczu z Kolumbią!

Cudowny gol Messiego z rzutu wolnego!

Argentyna na prowadzeniu! Lionel Messi podszedł do piłki ustawionej na 25. metrze i fenomenalnym strzałem pokonał Davida Ospinę! 1-0!

Kiraly zawiesił dresy na kołku

Kiraly zawiesił dresy na kołku
Towarzyskie spotkanie ze Szwecją było ostatnim meczem Gabora Kiraly'ego w reprezentacji Węgier. 40-latek zdążył rozegrać 108 meczów w narodowych barwach.
źródło:@br_uk
reklama