reklama

RB Leipzig będzie nowym Leicester City?

RB Leipzig będzie nowym Leicester City?
reklama

Tabela po piątkowych meczach

Tabela po piątkowych meczach

Probierz po pogromie od Legii

Probierz po pogromie od Legii

Błyskawiczny (i kolejny) gol Falcao

Błyskawiczny (i kolejny) gol Falcao
Kolumbijczyk zanotował trafienie przy pierwszym kontakcie z piłką, a jego zespół pewnie wygrał z Lorient 0-3!
reklama

Tymczasem w Bundeslidze...

Tymczasem w Bundeslidze...

Michał Kucharczyk dobija Jagiellonię

4-1! Szybko rozegrany rzut wolny przez Odjidję-Ofoe, Kelemen broni strzał Prijovicia, jednak przy dobitce Kucharczyka nie ma już nic do powiedzenia!

Honorowe trafienie Jagiellonii

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na wysokości pola karnego i Taras Romanczuk pokonuje Arkadiusza Malarza. Jagiellonia doprowadza do stanu 1-3!

Prijović podwyższa na 3-0!

To już jest deklassacja! Genialne podanie Odjidji-Ofoe do Hamalainena, ten wykłada 'patelnię' Prijoviciowi i Szwajcar wpycha piłkę do pustej bramki!

Ładna inicjatywa ex-piłkarzy Barcy

Ładna inicjatywa ex-piłkarzy Barcy
Stowarzyszenie piłkarzy Barcelony, które zrzesza byłych zawodników katalońskiej ekipy, przeprowadziło dzisiaj we współpracy z agencją ACNUR warsztaty piłki nożnej dla dzieci uchodźców w obozie w Grecji. W akcji wzięło udział 16 byłych piłkarzy Barcy , którzy zaplanowali i przeprowadzili zajęcia w sumie dla 220 dzieci.
za:fundacion.fcbarcelona.es

Odjidja-Ofoe już ostrzy zęby na BVB

Odjidja-Ofoe już ostrzy zęby na BVB
Zdjęcie pochodzi z profilu @j_prondzynski na twitterze.

Odjidja-Ofoe strzela tylko piękne gole

Odjidja-Ofoe strzela tylko piękne gole

Przepiękny gol Odjidji-Ofoe na 2-0!

Legia podwyższa prowadzenie! Michał Kopczyński świetnie poszedł za akcją, wycofał piłkę na 15. metr, a tam kapitalnym strzałem popisał się Vadis Odjidja-Ofoe! 2-0 dla Legii w starciu z Jagiellonią!

Poruszająca przemowa CR7 po finale Euro

Najpierw chcę podziękować temu panu [wskazuje na Fernando Santosa]. Bez niego nic nie byłoby możliwe. Potem wszystkim piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu, każdemu, kto miał udział w tym sukcesie. Nikt nie wierzył w reprezentację Portugalii, ale nam naprawdę się to udało. Każdemu z nas. Jestem bardzo szczęśliwy. To jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Zapominam o indywidualnych nagrodach, o Ligach Mistrzów. Ten konkretny moment jest najszczęśliwszym w moim życiu. Płakałem już 3 czy 4 razy. Mój brat kazał mi się uspokoić, ale ja powiedziałem: „Hugo, nie mogę!”. Mówię to z całego serca, przysięgam na życie mojego syna, jestem przeszczęśliwy. Jestem szczęśliwy, bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwy. Mógłbym powtórzyć to i ze sto razy, tak jestem szczęśliwy. Brakowało mi trofeum z reprezentacją i sięgnąłem po nie dzięki każdemu z was [Ronaldo obraca się po sali i wskazuje poszczególnych członków reprezentacji] – piłkarzom, członkom sztabu i ponownie trenerowi. Wzruszyło mnie to, że mieliście wiele wiary. Jestem nieprawdopodobnie szczęśliwy. Zasłużyliśmy na to. Przeszliśmy do historii Portugalii. Żadnej poprzedniej reprezentacji się to nie udało!
Cristiano Ronaldo za:youtube

Sprytny rzut rożny Legii i Gui na 1-0!

Odjidja-Ofoe podaje do Radovicia, ten posyła no-look passa do Guilherme i Brazylijczyk otwiera wynik meczu z Jagiellonią!

Szalony mecz w Leverkusen

Szalony mecz w Leverkusen

Zniszczony autokar RB Leipzig

Zniszczony autokar RB Leipzig
RB Leipzig to najbardziej znienawidzony zespół w Bundeslidze. Kibice Bayeru Leverkusen dali temu wyraz, oblewając klubowy autokar kolorową farbą...

Twitterowa dyskusja Casillasa z trollem

Twitterowa dyskusja Casillasa z trollem
Jednym z wiodących tematów w obszarze hiszpańskiego futbolu jest dzisiaj polemika jaka wywiązała się na twitterowym profilu Ikera Casillasa. Jeden z internautów zaczepił bramkarza taką wiadomością: "Nikt nie wie, że mistrzem 'Mannequin Challenge' zawsze był Casillas w swoich posągowych pozach gapiąc się na piłkę... pozdro mistrzu". Nieoczekiwanie złośliwy komentarz doczekał się reakcji i odpowiedzi ze strony bramkarza Porto. Casillas zwrócił się do internetowego trolla z tekstem: "Zanim pójdziesz spać, puść sobie filmik... weź kartkę papieru, długopis i zrób notatki...Przepytam cię z tego, czego się nauczyłeś...". Do tych słów został dołączony filmik z kompilacją wielu świetnych interwencji bramkarskich Casillasa z przeszłości. To nie był jednak ostatni akt całej dyskusji, ponieważ twitterowicz zrewanżował się Casillasowi mocnym kontratakiem: "Niezapowiedziany sprawdzian również dla ciebie, ale Iker, nic nie mów mediom, że podałem ci odpowiedzi...". Do wiadomości, która w oczywisty sposób odnosiła się do plotek i oskarżeń wskazujących na Casillasa jako tego który miał wynosić informacje z szatni Realu, był dołączony filmik wideo na którym zebrano całą masę wpadek i nieudanych zagrań hiszpańskiego golkipera. Jak na razie nie ma kolejnej odpowiedzi ze strony byłego piłkarza 'Królewskich'.
za:profil Ikera Casillasa na Twitterze
reklama