Faul Llorente na czerwoną kartkę

Po tym wślizgu, wypożyczony z Realu Madryt do Malagi, Diego Llorente obejrzał czerwoną kartkę. Dobra decyzja arbitra?

XI Bayernu na mecz z Borussią

Crystal Palace wyrównuje w meczu z City

Czyżby szykowała się kolejna strata punktów przez Manchester City w Premier League? Po golu Wickhama od 66. minuty meczu Crystal Palace-Man City mamy wynik 1-1.

Desperacja trenera Barcy

Na Stadionie Światła zabrakło... światła

Mecz Sunderlandu z Hull został przerwany, bo na nomen omen Stadionie Światła, zabrakło oświetlenia :D

Mourinho: "Wiem, ale nie powiem"

Nie chcę mówić, czy decyzja o braku rzutu karnego była prawidłowa, czy nie. Wiem, bo widziałem. Ale nie chcę o tym mówić.
Jose Mourinho za:squawka

Yaya Toure odpłacił za zaufanie

Yaya Toure strzela Crystal Palace!

Yaya Toure rozgrywa pierwszy mecz w barwach Man City od sierpnia i od razu strzela gola! "The Citizens" prowadzą z Crystal Palace 1-0!

Reprezentacja Polski i Szlachetna Paczka

19 listopada ruszyła XVI edycja Szlachetnej Paczki, a pierwszym darczyńcą została reprezentacja Polski w piłce nożnej!

Yaya Toure w pierwszym składzie!

Tak, tak, to nie pomyłka! Pep Guardiola wystawił Yayę Toure w XI na mecz z Crystal Palace!

Zaangażowanie Ozila w meczu z Man Utd

Wydawałoby się, że Mesut Ozil znalazł się w samym centrum boiskowych wydarzeń, ale on zamiast ruszyć do piłki, zaczął powoli spacerować. WTF?

Giroud ratuje remis dla Arsenalu

Arsenal rozgrywał naprawdę słabe zawody, a mimo to "Kanonierom" udało się wywieźć punkt z Old Trafford. Oxlade-Chamberlain okiwał Rashforda na skrzydle i celnie dograł na głowę Girouda. 1-1!

Messi nie zagra z Malagą

Na krótko przed rozpoczęciem meczu z Malagą, Barcelona podała do wiadomości, że Leo Messi nie będzie w stanie wziąć udziału w meczu. Kataloński klub poinformował, że przyczyną jego nieobecności jest ogólna niedyspozycja i wymioty.
za:fcbarcelona.cat