reklama

Cudowny gol Adama Gyurcso na 2-0

W pogromie Pogoni nad Wisłą Kraków (6-2) Adam Gyurcso zdobył aż 4 bramki! Wpadało mu praktycznie wszystko, ale gol na 2-0 rozwalił system!
reklama

Lothar Matthäus skrytykował Hummelsa

Lothar Matthäus skrytykował Hummelsa
Mats Hummels poszedł przed meczem do szatni Borussii Dortmund? Po meczu nie miałbym nic przeciwko takiemu zachowaniu. Jednak przed, powinien skoncentrować się na nadchodzącym spotkaniu, a nie na starych przyjaźniach.
Lothar Matthäus za:@imiasanmia

Klopp żałował, że nie sprowadził Mane

Klopp żałował, że nie sprowadził Mane
Sprowadzenie Sadio Mane do Liverpoolu było łatwą decyzją, bo wcześniej uważałem za błąd fakt, że nie sprowadziłem go do Borussii. Rozmawialiśmy wtedy, ale nie poczułem "tego czegoś". Już trzy miesiące później miałem ochotę przywalić sobie za to, że nie sprowadziłem go do Dortmundu. Gdy teraz pojawiła się ponowna szansa na jego transfer, nawet się nie zastanawiałem i sprowadziłem go do Liverpoolu.
Jurgen Klopp za:liverpoolecho.co.uk

Fantastyczne statystyki Juana Maty

Fantastyczne statystyki Juana Maty
Od sierpnia 2011 roku, kiedy to Juan Mata zaczął grać w Premier League, żaden inny pomocnik nie miał udziału przy tylu golach, co Hiszpan. Mata w barwach Chelsea i Manchesteru United strzelił 42 gole i zanotował 41 asyst.
za:squawka
reklama

Real bez porażki w lidze od lutego

Real bez porażki w lidze od lutego

Milik już trenuje z piłką!

Primi contatti con il pallone per #Milik a #CastelVolturno ⚽️️💪✌️️#ForzaNapoliSempre @officialsscnapoli
Rehabilitacja Arkadiusza Milika przebiega naprawdę błyskawicznie! Według ostatnich słów klubowego lekarza Napoli, Arek może wznowić treningi z pełnym obciążeniem już w połowie stycznia.
źródło:instagram.com

"Higuain ma problemy z motywacją"

Gdyby Higuain miał równie silną głowę, co technikę, to mógłby być najlepszym piłkarzem na świecie. Ma niesamowite zdolności techniczne i warunki fizyczne, ale nie wykorzystuje ich w pełni. Mówię o motywacji, Higuain wie, że jest dobry i czasami zdejmuje nogę z gazu. Nawet na treningach nie daje z siebie 100%, podczas gdy Cavani i Lavezzi dają z siebie 200%.
Corrado Saccone, były trener od przygotowania fizycznego Napoli za:Calciomercato.com
reklama