reklama

Sneijder wbija nóż w serce 'interistów'

Sneijder wbija nóż w serce 'interistów'
Dałem Interowi wszystko, włożyłem moje serce w grę dla tego klubu, ale nasza historia nie skończyła się dobrze. Poczułem się przez nich zdeptany. A kiedy byłem dzieckiem, to moim marzeniem była gra w Milanie. Więc gdybym miał wrócić do Włoch, to chciałbym grać w Milanie.
Wesley Sneijder za:la gazzetta dello sport
reklama

W Lipsku nie grają pieniądze

W Lipsku nie grają pieniądze

Kadra Legii na mecz z Borussią

Kadra Legii na mecz z Borussią
Jacek Magiera zabiera do Dortmundu 20 piłkarzy.

Malaga mogła zostać ukarana walkowerem

Malaga mogła zostać ukarana walkowerem
W sobotnim meczu z Barceloną, Malaga była o włos od... ukarania walkowerem. Wszystko przez nadmiar zawodników bez profesjonalnych kontraktów w składzie. Przepisy Primera Division mówią, że na boisku w każdej chwili meczu musi przebywać przynajmniej 7 zawodników z profesjonalnymi umowami. Malaga rozpoczęła mecz z 9 takimi piłkarzami. Po czerwonej kartce dla Llorente ich liczba spadła do 8. W 81. minucie na boisko wszedł En-Nesyri, który zastąpił Sandro i w tej chwili liczba "profesjonalistów" spadła do 7. Po kolejnej czerwonej kartce w doliczonym czasie gry liczba ta spadłaby do 6, co skutkowałoby walkowerem, jednak na szczęście dla Malagi chwilę wcześniej na boisko wszedł Duda zmieniając zawodnika bez profesjonalnego kontraktu, co ostatecznie uratowało klub z Andaluzji od walkowera.
za:Mundo Deportivo
reklama

Tite odmienił Brazylię

Tite odmienił Brazylię
Odkąd Tite w czerwcu objął stanowisko selekcjonera reprezentacji Brazylii, "Canarinhos" wygrali wszystkie 6 meczów pod jego wodzą!

Vadis Odidja-Ofoe z golem kolejki LM!

UEFA ogłosiła ostateczne wyniki głosowania kibiców na najładniejszego gola 4. kolejki Ligi Mistrzów. Zwycięzcą okazał się gol Vadisa Odidji-Ofoe z meczu z Realem Madryt, który zebrał 47% głosów!
za:uefa.com

Milik coraz bliżej powrotu do gry!

Milik coraz bliżej powrotu do gry!
U Arkadiusza Milika wszystko idzie zgodnie z planem, nie ma żadnych opóźnień, komplikacji. Z kolanem nie dzieje się nic złego. Zmierzamy w bardzo dobrym kierunku. W takim przypadku, aby szybko wrócić na boisko, piłkarz potrzebuje trzech elementów: udanej operacji, dobrej rehabilitacji i pozytywnego nastawienia. Absolutnie nie lekceważę tego trzeciego czynnika. Kiedy widzę w oczach piłkarza determinację i hasło "chcę wrócić jak najszybciej", od razu lepiej się pracuje. U Milika takie coś zobaczyłem. Jeśli chodzi o datę powrotu do gry, to styczeń jest jak najbardziej realny.
Paolo Mariani - lekarz, który operował Milika za:sport.se.pl
reklama