reklama

Dlatego w Feyenoordzie nie gwiżdżą fauli

Dlatego w Feyenoordzie nie gwiżdżą fauli
W szkółce Feyenoordu Rotterdam panują trochę inne zasady niż w innych holenderskich akademiach. Podczas gierek treningowych trenerzy rzadko odgwizdują faule. Nie oznacza to jednak, że młodzi piłkarze Feyenoordu grają tak czysto. Chodzi o to, żeby już od małego uczyć zawodników walki i radzenia sobie z przeciwnościami, a nie narzekania. Drużyny, które przegrywają mecze, również nie mają łatwego życia. Muszą m.in. usługiwać swoim kolegom na stołówce. Takie kary powodują u nich złość na porażki i chęć uniknięcia ich w przyszłości.
za:thesefootballtimes.co
reklama

Balotelli wybrał derby Mediolanu

Balotelli wybrał derby Mediolanu
Zamiast pojechać na wyjazdowy mecz z AS Saint-Etienne i wspierać swoją drużynę w walce o powrót na fotel lidera Ligue 1, Mario Balotelli wolał wybrać się do Mediolanu. Włoski piłkarz i tak nie mógł pomóc Nice na boisku, ponieważ był zdyskwalifikowany. Francuskie media były jednak mocno zaskoczone faktem, że Mario wybrał podróż na San Siro i oglądanie meczu swoich byłych drużyn.
za:sportmediaset.it

Zaskakująca oferta dla Messiego

Zaskakująca oferta dla Messiego
Według informacji dziennikarzy "El Mundo", Leo Messi otrzymał ofertę w wysokości 100 milionów euro, mającą go przekonać do nieprzedłużania kontraktu z Barceloną. Propozycja miała zostać złożona przez jeden z klubów zainteresowanych Argentyńczykiem. Jaki jest jej cel? Jeśli Messi nie przedłuży kontraktu, klub zainteresowany jego sprowadzeniem nie będzie musiał wyłożyć 250 milionów euro, które są wpisane w kontrakcie Argentyńczyka jako klauzula odstępnego i będzie mógł go sprowadzić bez płacenia żadnych pieniędzy Barcelonie.
za:sport-english.com

Najładniejsze gole z ligi estońskiej

Prawdziwa gratka dla piłkarskich hipsterów! 10 najpiękniejszych goli z niedawno zakończonego sezonu w estońskiej ekstraklasie (grają tam systemem wiosna-jesień).
źródło:youtube.com
reklama

RB Lipsk jak... Real Madryt

RB Lipsk jak... Real Madryt
RB Lipsk i Real Madryt to jedyne drużyny z grona 5 najlepszych europejskich lig (Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Włochy), które w każdym z meczów obecnego sezonu zdobywały przynajmniej jednego gola.
za:Squawka

Dolberg nowym diamentem Ajaxu

Dolberg nowym diamentem Ajaxu

Cristiano dogonił barceloński duet

Cristiano dogonił barceloński duet
reklama