reklama

Jorge Jesus na temat pasji CR7

Jorge Jesus na temat pasji CR7
Każdy trener chciałby trenowac kogoś takiego jak Cristiano Ronaldo. Obecność takiego piłkarza zmienia pracę, ponieważ wnosi on inną mentalność, jakość, pasję. Zmienia na lepsze. Wielcy zawodnicy nigdy nie są problemem. Wprost przeciwnie. Eliminują te problemy. Myślę, że Cristiano ma wielką pasję do futbolu i nie zdziwiłbym się, gdyby grał do 40 roku życia. Przy tym jak o siebie dba, skończy kontrakt z Realem mając 37 lat i myślę, że pogra jeszcze przez kolejne 3 lata. Ma wielką pasję. Nie obchodzi go jego konto w banku, to nie ma wpływu na jego pasję. Ma talent i póki będzie mieć dobrą kondycję fizyczną, to zawsze będzie dobrze grać.
Jorge Jesus, trener Sportingu Lizbona za:Marca
reklama

Ciekawy pomysł niemieckiej federacji

Łukasz Olkowicz
@LukaszOlkowicz
13:59 • 21 Nov 2016
Niemcy i ich pomysł na szkolenie. Po wspólnej akcji DFB i oświaty 21 tysięcy podstawówek wybrało po 1 nauczycielu, który został przeszkolony
Czyli za jednym zamachem w Niemczech pojawi się 21 tysięcy nowych trenerów młodych piłkarzy...
źródło:twitter.com

Kadra Realu na mecz ze Sportingiem

Kadra Realu na mecz ze Sportingiem
Mecz 5. kolejki LM Sporting-Real już jutro o 20.45.

Prowokacje Gutierreza na stadionie Boca

Teo Gutierrez strzelił wczoraj swojego pierwszego gola dla Rosario Central w meczu z Boca Juniors i w ramach celebracji trafienia zaczął kreślić na koszulce przekątny pas, kojarzony z koszulkami River Plate, wielkiego wroga Boca (Gutierrez grał w zespole River przez dwa lata). Kolumbijczyk rozwścieczył tym nie tylko kibiców zespołu gospodarzy, ale również samych piłkarzy Boca, którzy z furią ruszyli w jego kierunku. Najbardziej krewki był Centurion, który powalił Gutierreza na murawę. Obaj gracze zostali następnie wyrzuceni z boiska przez sędziego. Gutierrezowi było jednak mało i kierując się w stronę zejścia do szatni, nie przestawał prowokować kibiców. W pewnym momencie zaczął sobie zasłaniać buzię, co miało być nawiązaniem do żartów krążących wśród kibiców River, mówiących o wielkim smrodzie panującym na stadionie 'La Bombonera'. Jednym z bardziej oburzonych zachowaniem kolumbijskiego napastnika był Carlos Tevez, który powiedział: "To do niego podobne. Dobrze wiemy co on sobą reprezentuje".
za:lanacion.con.ar
reklama

Lewczuk doceniony przez "L'Equipe"

Lewczuk doceniony przez
Igor Lewczuk został wybrany przez redakcję "L'Equipe" do najlepszej jedenastki kolejki Ligue 1. W niedzielę polski obrońca zagrał pełne 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Guingamp i strzelił gola.
za:L'equipe

Dlatego w Feyenoordzie nie gwiżdżą fauli

Dlatego w Feyenoordzie nie gwiżdżą fauli
W szkółce Feyenoordu Rotterdam panują trochę inne zasady niż w innych holenderskich akademiach. Podczas gierek treningowych trenerzy rzadko odgwizdują faule. Nie oznacza to jednak, że młodzi piłkarze Feyenoordu grają tak czysto. Chodzi o to, żeby już od małego uczyć zawodników walki i radzenia sobie z przeciwnościami, a nie narzekania. Drużyny, które przegrywają mecze, również nie mają łatwego życia. Muszą m.in. usługiwać swoim kolegom na stołówce. Takie kary powodują u nich złość na porażki i chęć uniknięcia ich w przyszłości.
za:thesefootballtimes.co

Balotelli wybrał derby Mediolanu

Balotelli wybrał derby Mediolanu
Zamiast pojechać na wyjazdowy mecz z AS Saint-Etienne i wspierać swoją drużynę w walce o powrót na fotel lidera Ligue 1, Mario Balotelli wolał wybrać się do Mediolanu. Włoski piłkarz i tak nie mógł pomóc Nice na boisku, ponieważ był zdyskwalifikowany. Francuskie media były jednak mocno zaskoczone faktem, że Mario wybrał podróż na San Siro i oglądanie meczu swoich byłych drużyn.
za:sportmediaset.it
reklama