Krychowiak wierzy w pozytywne zmiany

Polscy kibice na pierwszym planie

Oficjalny profil Barcelony na Twitterze podziękował kibicom za przybycie na wyjazdowy mecz w Anglii, a na pierwszym planie zdjęcia pojawiła się polska flaga. Dobra selekcja zdjęć! :D

Gdy spotykasz wujka w autobusie

Lepiej mieć oczy dookoła głowy :D

Carrasco kozacko załatwił rywala

Yannick Ferreira-Carrasco to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy Atletico Madryt. Arias poczuł to na własnej skórze 😀

Cavani też wyskoczył do Langila

Po internecie zaczęło hulać sporo zdjęć z podejrzanej imprezy u Stevena Langila. Czyżby i Urugwajczyk na nią skoczył :D

Zakrapiana impreza u Stevena Langila

"Wulkan z Martyniki" - w końcu wiadomo skąd taka ksywka u skrzydłowego Legii Warszawa. Jak to nagranie trafi do sztabu szkoleniowego warszawskiego klubu, Langil może mieć spore kłopoty...

Drugie miejsce dobrym znakiem?

Leo Messi kontra Scott Brown

Mimo ostrej gry piłkarzy Celtiku Leo Messi wciąż robi swoje :)

Krychowiaka w PSG nikt nie wspiera?

MARCIN FEDDEK
@MFEDDEK
22:22 • 23 Nov 2016
[email protected] i niestety widać,że Krycha tam nie pasuje.Na boisko wybiega sam,po karnym nikt nie podał ręki,nie podniósł z murawy.
źródło:twitter.com

Lucas trafia na 2-2 z pomocą Iwobiego

PSG znów remisuje z Arsenalem! Lucas strzela na bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Alex Iwobi jeszcze podbija piłkę i mamy remis 2-2!

Drugie trafienie Atletico Madryt

Tym razem na listę strzelców wpisuje się Antoine Griezmann i Atletico Madryt prowadzi z PSV już 2-0!

Niezwykłe osiągnięcie Messiego

Gameiro otwiera wynik meczu

Do drugiej połowy czekaliśmy na gola w meczu Atletico z PSV! Strzelcem niezawodny Kevin Gameiro.

Izaguirre fauluje Suareza w polu karnym

Po tym starciu obrońcy Celtiku z Luisem Suarezem, sędzia podyktował rzut karny dla Barcelony, którego na gola zamienił Leo Messi!

Pechowy "samobój" Marco Verrattiego

Co za pech! Prawdziwy "ping-pong" w polu karnym, Marquinhos chce wybić piłkę, jednak nabija Verrattiego i piłka wpada do siatki. 2-1 dla Arsenalu!

Messi pewnie wykorzystuje karnego

Leo Messi pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Luisie Suarezie. Celtic-Barcelona 0-2!

Giroud "wymasował" kark Cavaniemu

Pod koniec 1. połowy zawrzało między piłkarzami PSG i Arsenalu. Giroud postanowił nawet dość pieszczotliwie zająć się napastnikiem z Urugwaju.