Genialny gol Markovicia

Vanja Markovic strzela drugiego gola w meczu z Pogonią i to jakiego! Potężna bomba sprzed pola karnego, której Kudła nie mógł obronić. Korona prowadzi 3-0!

Fatalnie wykręcona noga Coutinho

Coutinho opuścił boisko w 34. minucie meczu z Sunderlandem, po tym jak podczas walki o piłkę jego stopa wykręciła się pod nienaturalnym kątem. Nie wygląda to dobrze...

Błąd Modricia i kontaktowy gol Carmony

Fatalny błąd Luki Modricia, który oddaje piłkę piłkarzom Sportingu, a ci wyprowadzają błyskawiczną akcję i Carmona pokonuje Keylora Navasa! Już tylko 2-1 dla Realu Madryt!

Mahrez pewnie wykonuje rzut karny

Victor Valdes postanowił zrobić "mannequin challenge" ;) Leicester-Middlesbrough 1-1!

Efektowna główka Ronaldo na 2-0

Nacho kapitalnie wrzuca piłkę w pole karne prosto na głowę Ronaldo, a Portugalczyk nie myli się z kilku metrów, pokonują Marino potężnym strzałem z główki! 2-0 dla "Królewskich"!

Rozlosowano grupy Pucharu Konfederacji

W Kazaniu rozlosowano grupy przyszłorocznego Pucharu Konfederacji. W grupie A zagrają: Rosja, Portugalia, Meksyk i Nowa Zelandia. W grupie B będą rywalizować: Niemcy, Chile, Australia i zwycięzca Pucharu Narodów Afryki, który zostanie wyłoniony w lutym 2017 roku. Puchar Konfederacji zostanie rozegrany w Rosji od 17 czerwca do 2 lipca 2017 roku.
za:fifa.com

Pewny rzut karny Cristiano Ronaldo

Portugalczyk nie myli się z 11 metrów i pewnym strzałem pokonuje Marino! 1-0 dla Realu Madryt już w 5 minucie!

Piękny gol Aankoura

Tuż przed przerwą Korona podwyższa prowadzenia nad Pogonią do 2-0! Nabil Aankour zdobywa drugiego gola w tym sezonie Ekstraklasy. I to jakiego!

Mocne wejście RB Lipsk do Bundesligi

Epicki wstęp Evry do treningu

Beast mood 👊🏽Fino ala fine !!! Forza Juve !!! In my life nobody give me anything for free !!! Repeat 5 times and enjoy your day 👌🏾Obrigado @danialves23 #crossfit#juventus#i love THIS game ahahahahahah @patrice.evra
Patrice Evra nie przestaje zadziwiać - tym razem francuski defensor zaprezentował hardkorowy trening poprzedzony... naprawdę efektownym intro :D
źródło:instagram.com

Pomyłki Pogoni i gol Markovicia na 1-0!

Korona Kielce na prowadzeniu! Akahoshi mija się z piłką przy rzucie wolnym, piłkę płasko uderza Vanja Marković, a Kudła nie popisuje się interwencją i mamy 1-0!

Podarta koszulka Eugena Polanskiego

Napoli wykłada wielką kasę za snajpera

Wobec kontuzji Arkadiusza Milika i słabej dyspozycji Manolo Gabbiadiniego, Napoli wciąż szuka wzmocnienia na pozycji ataku. Zdaniem włoskich mediów włodarze klubu z Neapolu po raz kolejny bedą próbowali pozyskać snajpera Torino, Andreę Belottiego. Aby tego dokonać, przygotowali już ofertę opiewającą na 40 mln €, jednak trener Torino, Sinisa Mihajlović, nie zamierza pozbywać się swojego najskuteczniejszego zawodnika, co zwiastuje ciężkie negocjacje. Pozyskaniem 22-latka interesują się także angielscy potentaci, Arsenal oraz Manchester United.
za:Corriere dello Sport

Bramkarz Burnley zawstydził Ozila

Zarówno 37-letni Paul Robinson, jak i gwiazdor Arsenalu w obecnym sezonie mają po jednej asyście ;)

Skład Realu na Sporting Gijon

Drugie trafienie Sergio Aguero

Kolejny gol Sergio Aguero i kolejny, który padł po zamieszaniu w polu karnym! Fakty są jednak takie, że dzięki temu trafieniu Manchester City prowadzi z Burnley 2-1!