Gol Thiago w meczu z Bayerem

Thiago Alcantara z najbliższej odległości dobił strzał odbity przez Bernda Leno. Bayern-Bayer 1-0!

Zidane po meczu ze Sportingiem Gijon

O meczu z Gijonem należy jak najszybciej zapomnieć. Brakowało nam wszystkiego po trochu, jednak cieszę się z trzech punktów, bo to ważna rzecz.
Zinedine Zidane za:sport-english.com

Gol Eriksena na Stamford Bridge!

Chelsea-Tottenham 0-1! "The Blues" tracą pierwszego od 610 minut gola w Premier League!

Nowa wersja powiedzenia wg Hajty

Nie minęło kilka minut meczu Bayer-Bayern, a niezawodny Tomasz Hajto już błysnął ciekawym powiedzonkiem :D

XI Bayeru na mecz z Bayernem

Čop mierzy puls i pudłuje z karnego

Sporting Gijon miał szansę na doprowadzenie do remisu 2-2, jednak Duje Čop nie potrafił trafić w bramkę z 11 metrów! Coś z tym pulsem musiało być nie tak :D

Milner ustala wynik meczu

Liverpool wygrywa z Sunderlandem 2-0. W doliczonym czasie gry James Milner ustalił wynik meczu z rzutu karnego.

Nacho fauluje Victora Rodrigueza

Rzut karny dla Sportingu Gijon! Nacho Fernandez nieprzepisowo powstrzymywał Victora Rodrigueza i arbiter wskazuje na jedenasty metr!

Origi strzela Sunderlandowi

Divock Origi sprytnym strzałem z linii pola karnego pokonał Pickforda. 1-0 dla Liverpoolu!

Uroki Ekstraklasy

XI Bayernu na mecz z Bayerem

FC Bayern English
@FCBayernEN
17:20 • 26 Nov 2016
#FCBayern starting XI: Neuer, Hummels, Thiago, Martínez, Lewandowski, Costa, Alonso, Lahm, Müller, Alaba, Kimmich #FCBB04
źródło:twitter.com

XI Tottenhamu na mecz z Chelsea

Tottenham Hotspur
@SpursOfficial
17:30 • 26 Nov 2016
#THFC team: Lloris (C), Walker, Dier, Vertonghen, Wimmer, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane. #COYS https://t.co/7AQBd2DppK

XI Chelsea na mecz z Tottenhamem

Chelsea FC
@ChelseaFC
Team to face Spurs: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard. #CFC

Honorowe trafienie Pogoni

W doliczonym czasie gry Mateusz Matras ustalił wynik meczu Korona-Pogoń na 4-1.

Drugi gol Aankoura w meczu z Pogonią

Abalo posłał świetne dośrodkowanie w pole karne Pogoni, gdzie na piłkę czekał już Aankour. Marokańczyk strzelił głową i Korona prowadzi już 4-0!

Genialny gol Markovicia

Vanja Markovic strzela drugiego gola w meczu z Pogonią i to jakiego! Potężna bomba sprzed pola karnego, której Kudła nie mógł obronić. Korona prowadzi 3-0!

Fatalnie wykręcona noga Coutinho

Coutinho opuścił boisko w 34. minucie meczu z Sunderlandem, po tym jak podczas walki o piłkę jego stopa wykręciła się pod nienaturalnym kątem. Nie wygląda to dobrze...