Najgorszy wykop bramkarza w historii?

Loris Karius w meczu Liverpool-Sunderland wykonał chyba najgorszy wykop z "piątki", jaki widziało Premier League...

Techniczny strzał Pedro na 1-1

Tuż przed przerwą, dzięki ładnemu strzałowi Pedro, Chelsea odrabia straty w meczu z Tottenhamem. 1-1!

Szalony mecz w Premier League

Kapitalna kiwka Isco w samej końcówce

W doliczonym czasie gry Isco popisał się naprawdę kapitalną akcją, jednak później rywale wyblokowali jego strzał. Samo zagranie mimo wszystko zasługuje na uznanie!

Calhanoglu pokonuje Neuera

Zaledwie 5 minut cieszył się Bayern prowadzeniem w meczu z Bayerem. Już jest 1-1!

Gol Thiago w meczu z Bayerem

Thiago Alcantara z najbliższej odległości dobił strzał odbity przez Bernda Leno. Bayern-Bayer 1-0!

Zidane po meczu ze Sportingiem Gijon

O meczu z Gijonem należy jak najszybciej zapomnieć. Brakowało nam wszystkiego po trochu, jednak cieszę się z trzech punktów, bo to ważna rzecz.
Zinedine Zidane za:sport-english.com