Man Utd wyrównał "rekord" z 1990 roku

Man Utd wyrównał
Mecz z West Hamem był czwartym z rzędu niewygranym ligowym meczem przez Manchester United na Old Trafford. Ostatni raz taką serię "Czerwone Diabły" zanotowały w lutym 1990 roku.
za:@optajoe

Ręce same składają się do oklasków

W meczu ze Śląskiem Odidja-Ofoe ma już na koncie 2 asysty.

Plan wykonany w połowie

Główka Prijovicia i 4-0!

Tuż przed przerwą Legia podwyższa prowadzenie w meczu ze Śląskiem! Strzelcem gola na 4-0 Prijovic.

Śląsk straci tyle co Borussia?

Plaga kontuzji w obronie Juventusu

Mecz z Genoą to dla Juve nie tylko dotkliwa porażka i zerowy dorobek punktowy, ale również kolejne problemy w defensywie. Najpierw Leonardo Bonucci poprosił o zmianę z powodu problemów ze zginaczem w udzie, a potem Dani Alves został zniesiony z boiska na noszach po zderzeniu z Ocamposem. Brazylijczyk został przewieziony do szpitala na kontrolę. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa obu zawodników. Allegri ma teraz nie lada problem z zestawieniem bloku obrony. Benatia dopiero wrócił do gry, Chiellini wciąż nie jest w pełni sił, a Barzagli leczy kontuzję obojczyka i wróci dopiero na początku 2017 roku.
za:mediaset.it

Wściekły Mourinho kopie w butelkę

Jose Mourinho zaczął wściekać się za linią boczną, a reakcja sędziego było natychmiastowa - odesłał Portugalczyka na trybuny!