reklama

Zidane daje odpocząć CR7 przed sobotą

Zidane daje odpocząć CR7 przed sobotą
reklama

Nowe buty Carvajala

Nowe buty Carvajala

Ze Roberto z mistrzostwem Brazylii

Ze Roberto z mistrzostwem Brazylii
42 lata na karku, wciąż gra w piłkę i to jeszcze z sukcesami. Szacun!

Alonso chciałby znów grać z Ronaldo

Alonso chciałby znów grać z Ronaldo
Cristiano dostosowuje się do sytuacji na boisku. Nie jest środkowym napastnikiem, ale chce grać w pobliżu pola karnego. Intuicyjnie wyczuwa, gdzie będzie futbolówka - wiele goli strzelił uderzeniami "z pierwszej piłki". Tak długo jak strzela 50 goli, tak długo chciałbym grać z nim w jednej drużynie. Jego statystyki są nieprawdopodobne i to nie ulega dyskusji.
Xabi Alonso za:Onda Cero
reklama

Manchester United poluje na Neymara

Manchester United poluje na Neymara
Dziennikarze "The Sun" twierdzą, że Manchester United dokładnie monitoruje sytuację Neymara w Barcelonie. Jose Mourinho właśnie Brazylijczykiem chciałby wzmocnić linię ofensywną "Czerwonych Diabłów". Działacze klubu z Old Trafford chcą spełnić jego żądania - są gotowi pobić rekord transferowy i wydać na gwiazdę "Dumy Katalonii" nawet 180 milionów funtów.
za:thesun.co.uk

Aubameyang wyzwał Bolta na pojedynek

Podczas wywiadu dla telewizji "CNN" Usain Bolt zobaczył filmik, na którym Pierre-Emerick Aubameyang wyzywa go na pojedynek biegowy na dystansie 30 metrów. Jak do całej sytuacji odniósł się jamajski lekkoatleta? - On dobrze wie, że tego nie wygra - krótko skomentował Bolt.
za:youtube.com

Luksemburski kopciuszek kontra Chelsea

Luksemburski kopciuszek kontra Chelsea
Jeunesse Hautcharage to jeden z najbardziej zaskakujących uczestników europejskich pucharów w historii. Luksemburska drużyna, która miała w składzie dwóch ponad 40-letnich piłkarzy, a na ławce rezerwowych 15-latka, w sezonie 1970/71 sprawiła ogromną sensację zdobywając Puchar Luksemburga. Klub grał wtedy w 3. lidze, jednak w tym samym sezonie awansował o poziom wyżej, co pozwoliło mu na występ w kolejnej edycji Pucharu Zdobywców Pucharów (ówczesne przepisy zabraniały drużynom występującym poniżej drugiego poziomu ligowego na uczestnictwo w europejskich pucharach). Udział w PZP zakończył się dla luksemburskiej drużyny sromotną klęską już w pierwszej rundzie. Jeunesse wylosowało Chelsea, która była obrońcą trofeum, i poniosło dwie dotkliwe porażki - 0-8 u siebie i 0-13 na wyjeździe. Jeden z angielskich dziennikarzy nazwał te spotkania "bardziej masakrą niż meczem".
za:theguardian.com
reklama