Busquets genialnie załatwił Isco

We wczorajszym "El Clasico" nie brakowało widowiskowych pojedynków. W tej akcji Busquets pięknie oszukał Isco.

Absurdalna sytuacja Lapaduli pod bramką

Co za akcja! Gianluca Lapadula znalazł się w idealnej sytuacji pod bramką Crotone, ale trafił we... własną rękę.

Cordaz wyciągnął karnego Nianga

M’Baye Niang mógł strzelić gola na 2:1 w meczu z Crotone. Podszedł do piłki ustawionej na 11. metrze, uderzył i... Alex Cordaz górą! Wciąż 1:1!

Conte rozjechał myśl taktyczną Guardioli

Debiutancki gol Pasalicia w Milanie

Mario Pasalić z bliska trafił do bramki Crotone i zrobiło się 1:1.

Włoski gigant zgłosi się po Teodorczyka?

Łukasz Teodorczyk tym razem jest łączony z transferem do AC Milan. Włoski gigant, który w ostatnich latach nie rozpieszcza swoich kibiców, szuka następcy dla Carlosa Bakki. Kolumbijczyk jest obecnie w słabszej formie i coraz głośniej mówi się, że najpóźniej latem opuści Milan. Jego następcą miałby zostać właśnie Teodorczyk, który robi furorę w barwach Anderlechtu Bruksela.
za: Corriere dello Sport oraz transfering.pl

Reakcja Isco po zejściu w "El Clasico"

W 66. minucie meczu z Barceloną Zidane zdecydował się na zastąpienie Isco Casemiro. Hiszpan był wściekły i po drodze na ławkę kopnął pomarańczowe znaczniki. Będzie kara?

Griezmann podziwia Lewandowskiego

Podoba mi się gra Roberta Lewandowskiego. On jest prawdziwym potworem przed bramką rywala.
Antoine Griezmann za:bayern&germany na twitterze

Jak Sergio Ramos załatwił Barcelonę

Barcelona wygrywała z Realem Madryt do 90. minuty, jednak wtedy do akcji wkroczył Sergio Ramos i w swoim zwyczaju odwrócił losy meczu!

Guardiola odesłał Toure na ławkę

Podczas meczu z Chelsea Yaya Toure palił się do gry, jednak gdy Iworyjczyk chciał wyjść na rozgrzewkę, Pep Guariola bezceremonialnie odesłał go z powrotem na ławkę rezerwowych :P

Milan nigdy nie zawodzi

To dla niego było ważniejsze

Chapecoense otrzyma puchar

Południowoamerykańska federacna CONMEBOL pozytywnie rozpatrzyła prośbę Atletico Nacional i przyzna tytuł mistrzów Copa Sudamericana zespołowi Chapecoense. Puchar za wygraną nie będzie jedyną nagrodą dla brazylijskiej drużyny: "Klub otrzyma także nagrodę finansową w wysokości dwóch milionów dolarów. To już potwierdzone. Nie wiem jeszcze, czy będzie ceremonia wręczenia pucharu." - powiedział Ivan Tozzo, tymczasowy prezydent klubu.
za:goal.com