reklama

Jedyny taki klub w Europie

Jedyny taki klub w Europie
Po tym, jak HSV wygrał z Darmstadt notując swoje pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Bundeslidze, grecki Iraklis stał się jedynym klubem w Europie, który w obecnym sezonie nie odniósł jeszcze ani jednego zwycięstwa w swojej lidze (biorąc pod uwagę tylko najwyższą klasę rozgrywkową w każdym kraju).
za:transfermarkt.de
reklama

Cernych zmieścił to w bramce Lecha

Putnocky znowu się nie popisał! Cernych dostał piłkę w polu karnym, poradził sobie z dwoma rywalami i strzelił przy krótkim słupku, przy którym stał Słowak. 2:1 dla Jagiellonii!

Tak CR7 krył Messiego podczas meczu

Kolejny mega materiał z hiszpańskiej telewizji. Przy jednym ze stałych fragmentów gry Cristiano zabrał się za krycie Leo Messiego i w pewnym momencie to wyglądało tak, jakby się trochę zapomniał i potraktował Leo jak kumpla. ;)
źródło:youtube.com

Rasistowski atak Lulicia na Rudigera

Rasistowski atak Lulicia na Rudigera
Rudiger gadał już dużo przed meczem (Niemiec powiedział, że nie zna zespołu Lazio ani jego trenera). Jeszcze dwa lata temu sprzedawał w Stuttgarcie paski i skarpetki, a teraz zgrywa mądralę. To nie jego wina. To wina tych, którzy go otaczają i robią z niego źle wychowanego chłopaka. Dajmy już spokój tym prowokacjom, bo one się pewnie powtórzą w przyszłości.
Senad Lulic za:sportnotizie24.it
reklama

Totti trolluje fotoreportera

Po wygranych przez Romę derbach Rzymu Francesco Totti miał świetny humor, dlatego też postanowił trochę sobie pośmieszkować. ;)

Kontrowersyjny gol Lecha na 1:1

Najpierw piłkarze Lecha dostali kontrowersyjny rzut wolny. Piłkę w pole karne zagrał Jevtić, Arajuuri uderzył ją głową, a Kelemen się zapomniał i złapał ją za linią. Tylko czy piłka całym obwodem przekroczyła linię? Sędzia uznał, że tak i jest 1:1.

Baines pewnie strzela z rzutu karnego

No i mamy remis 1-1! Leighton Baines precyzyjnym strzałem pokonuje Davida De Geę!
reklama