Ozil w meczu z Manchesterem City

CR7 zapewnił Realowi kolejny tytuł

Radovic podwyższa na 2-0

Odjidja-Ofoe posłał dobre podanie do Radovicia, ten "zgasił" piłkę i strzałem w długi róg pokonał Małeckiego. Legia-Górnik Łęczna 2-0!

Leroy Sane doprowadza do remisu

Szybka akcja Manchesteru City, Silva zagrywa piłkę do Sane, który balansował na granicy spalonego i Niemiec pokonuje Petra Cecha, doprowadzając do remisu 1-1!

Nikolic otwiera wynik meczu!

Świetny początek meczu w wykonaniu Legii. Kazaiszwili znalazł w polu karnym Nikolicia, który wpakował piłkę do siatki. Legia-Górnik Łęczna 1-0!

Chorwaci z Realu już na wakacjach

Luka Modric i Mateo Kovacic nie wzięli udziału w honorowej rundzie wykonanej przez piłkarzy Realu na płycie boiska w Jokohamie. Powód? Obaj Chorwaci musięli czym prędzej opuścić obiekt, aby nie przegapić samolotu do Dubaju, gdzie spędzą świąteczną przerwę wraz z najbliższymi. Piłkarze już wcześniej dostali pozwolenie od klubu na odłączenie się od kadry. Po krótkiej celebracji trofeum, piłkarze wzięli szybki prysznic i pognali na lotnisko.
za:marca

Moment wielkiej satysfakcji

XI Górnika Łęczna na mecz z Legią

XI Legii na mecz z Górnikiem Łęczna

Ładna akcja piłkarzy Manchesteru City

Z powodu kontuzji kolana Ilkay Gundogan nie zagra do końca sezonu, więc jego klubowi koledzy postanowili okazać mu wsparcie wychodząc na mecz z Arsenalem w koszulkach z jego numerem i nazwiskiem. Brawo!

Co krzyczał Cristiano w finale Euro?

Pamiętam świetnie słowa wykrzykiwane przez Ronaldo w ostatnich minutach dogrywki z Francją w finale Euro. Cristiano krzyczał: "Już wygraliśmy, już wygraliśmy!". Ja mu mówiłem: "Została jeszcze minuta". A on dalej swoje: "Już wygraliśmy, już wygraliśmy!". Czy Cristiano dawał jakieś wskazówki innym? Tym się zajmuje tylko trener. Ronaldo mówił tylko to, o czym przed chwilą opowiedziałem. Poza tym, Cristiano krzyczał wszystko to, co mówiłem ja. Był czymś w rodzaju wzmacniacza mojego głosu. Czy naprawdę sądzisz, że Cristiano mógł dawać rozkazy techniczne, taktyczne czy jakiekolwiek inne? To jest niemożliwe, on nigdy by tego nie zrobił.
Fernando Santos, selekcjoner Portugalii za:correio da manha

Podwójna interwencja Neuera

Jeśli Bayernowi uda się dowieźć prowadzenie nad Darmstadt do końca meczu, to wielki udział w tym będzie miał Manuel Neuer.

Piękny gol Douglasa Costy

Bayern długo męczył się z Darmstadt, ale w końcu wychodzi na prowadzenie po fenomenalnym strzale Costy. 1-0!

Walcott strzela City w 5. minucie!

Obrona Manchesteru City wytrzymała ledwie nieco ponad 4 minuty - Alexis Sanchez posłał świetną prostopadłą piłkę, a Theo Walcott w sytuacji "sam na sam" pokonał Claudio Bravo. 1-0 dla "Kanonierów"!

Cudowny 4. gol Driesa Mertensa

Co za wieczór belgijskiego pomocnika! Mertens nie zadowolił się hat-trickiem i postanowił dokonać dzieła zniszczenia na Torino, pokonując Joe Harta efektownym lobem. Mecz ostatecznie skończył się wynikiem 5-3.

Balotelli daje wygraną Nicei

Mario Balotelli już na dobre powrócił po kontuzji i w meczu z Dijon zaliczył "dublet", dając tym samym swojej ekipie wygraną 2-1. Pierwszą bramkę "Balo" zdobył po golu z rzutu karnego, w drugiej sprytnie wykończył akcję kolegi.

Złe wybicie Pawełka i Marcjanik na 2-0!

Co za błąd Mariusza Pawełka! Bramkarz Śląska wychodzi z bramki i za krótko wybija piłkę, co ekwilibrystycznym strzałem z pierwszej piłki wykorzystuje Marcjanik. 2-0 dla Arki!