reklama

Reakcja Nikolicia na brak gry w LM

Reakcja Nikolicia na brak gry w LM
Kiedy dowiedziałem się, że nie zagram w pierwszym meczu z Borussią, nie wierzyłem. Byłem w szoku. Wściekłość mieszała się z niedowierzaniem. Każdy zawodnik może usiąść na ławce, to nic wielkiego. Ale ja byłem najlepszym strzelcem zespołu, jednym z najlepszych piłkarzy, liderem. Nawet nie możesz sobie wyobrazić, co wtedy czułem. Przecież Michał Żewłakow i Besnik Hasi zapewniali mnie, że potrzebują mnie w Champions League...
Nemanja Nikolic za:polskatimes.pl
reklama

Guti o grze w Realu Madryt

Guti o grze w Realu Madryt
Dlaczego nie odszedłem z Realu Madryt? Mogłem to zrobić, miałem oferty. Ale wolałem grać 30 minut w Realu Madryt niż 90 w innym klubie. Na treningach grałem z najlepszymi na świecie. Dobrzy piłkarze sprawiają, że twoje życie staje się łatwiejsze. Ja cieszyłem się grą z nimi, a oni grą ze mną. Ćwiczyłem widzenie peryferyjne, wizję gry. Dobrze mi się grało z szybkimi zawodnikami, którzy potrafili łatwo urwać się obrońcom, jak Ronaldo czy Owen".
Guti za:elpais.com

Świetna passa polskiej bramkarki

Świetna passa polskiej bramkarki
Katarzyna Kiedrzynek jest bramkarką PSG, które nie ma sobie równych w lidze francuskiej. Paryżanki wygrały wszystkie 10 meczów ligowych w tym sezonie i mają imponujący bilans bramkowy 29-0!

Guti trafił do Realu w...drugiej połowie

Guti trafił do Realu w...drugiej połowie
José María Gutiérrez trafił do Realu Madryt w drugiej połowie. Dokładnie w drugiej połowie meczu towarzyskiego pomiędzy Realem Madryt i Rayito de Torrejón rozgrywanym w ośrodku treningowym Królewskich. Trener Realu zwrócił się do szkoleniowca Rayito: „Nie macie nic przeciwko temu, żeby ten dzieciak zagrał drugą połowę w naszej drużynie?”. Guti (wtedy jeszcze Jose) zmienił koszulkę i już nigdy nie wrócił do domu. W Realu Madryt nie przeszedł nawet wymaganych testów – w końcu debiut miał już za sobą. Dziesięć lat później był już gwiazdą śledzoną przez kamery i otoczoną przez sławnych ludzi.
za:elpais.com
reklama

Bajeczna oferta dla Lewandowskiego

Bajeczna oferta dla Lewandowskiego
Według informacji Piotra Koźmińskiego, dziennikarza "Super Expressu", niedługo po przedłużeniu kontraktu z Bayernem Robert Lewandowski otrzymał bajeczną ofertę transferową z Chin. Jeden z tamtejszych klubów miał zaoferować "Lewemu" aż 30 milionów euro za rok gry, co uczyniłoby napastnika reprezentacji Polski najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Na razie taki transfer jest wykluczony - zarówno piłkarz, jaki i Bayern nie są zainteresowani skorzystaniem z oferty, jednak całkiem prawdopodobne, że w przyszłości Chińczycy będą ponawiać ofertę.
za:sport.se.pl

Real ma więcej trofeów niż porażek

Real ma więcej trofeów niż porażek

Ramos zganił publicznie Jamesa

Ramos zganił publicznie Jamesa
Wypowiedź Jamesa o możliwym odejściu? To nie jest dobry dzień na sprawy prywatne. Bardzo go cenię i mam nadzieję, że zostanie, ale to nie był dzień na wchodzenie w takie tematy".
Sergio Ramos za:as.com
reklama