reklama

Wenger na temat swojej przyszłości

Wenger na temat swojej przyszłości
To, na czym stoję, ocenię na wiosnę. Wtedy ogłoszę swoją decyzję. Zarząd klubu ma też wolną rękę. To, że jestem tu tak długo, nie oznacza, że mam jakieś specjalne prawa. Jedziemy na jednym wózku.
Arsene Wenger za:dailymail.co.uk
reklama

Na którym miejscu ZP widzi się "Lewy"?

Na którym miejscu ZP widzi się
Wyniki przyjąłem z uśmiechem. 16. miejsce? Czasami ciężko to zrozumieć. Każdy, kto interesuje się futbolem, sam zweryfikuje klasyfikację. Na którym miejscu bym się widział? Z Bayernem zdobyłem mistrzostwo i Puchar Niemiec. Zostałem najlepszym od 30 lat królem strzelców Bundesligi, w Lidze Mistrzów byłem wicekrólem. Dotarłem z reprezentacją do ćwierćfinału. Jestem zadowolony z tego, co udało mi się osiągnąć. To bardziej udany rok od poprzedniego. Dla siebie jestem numerem jeden (śmiech).
Robert Lewandowski za:przegladsportowy.pl

OFICJALNIE: Julian Draxler w PSG!

OFICJALNIE: Julian Draxler w PSG!
Oficjalna strona Wolfsburga ogłosiła, iż transfer Juliana Draxlera do PSG stał się faktem. 23-letni zawodnik podpisze z paryskim klubem 4-letnią umowę. Co prawda kluby nie ujawniły finansowych aspektów transakcji, jednak wiele źródeł donosi, iż transfer kosztował paryżan 35 mln €, a kolejne 10 mln € Wolfsburg może otrzymać w ramach różnych bonusów uwarunkowanych występami Niemca.
za:vfl-wolfsburg.de, espnfc.com

W Bayernie bardziej docenili "Lewego"

W Bayernie bardziej docenili
Cieszę się, że od początku negocjacji z Bayernem nie słyszałem od nikogo takich słów jak w Dortmundzie. Wszyscy w klubie mają świadomość, jakim jestem piłkarzem i co udało mi się osiągnąć zarówno indywidualnie i drużynowo. Przez lata stawałem się coraz lepszy. Widzą to w Monachium. Zdawano sobie sprawę, że negocjacje nie będą łatwe i że nie zgodzę się na wszystko, co zostanie mi zaproponowane. Mam już pewne doświadczenie w rozmowach. Czasem trzeba być cierpliwym, to trwa, gdy gra toczy się o wielką stawkę...
Robert Lewandowski za:przegladsportowy.pl
reklama

Pomysł Piszczka na koniec kariery

Pomysł Piszczka na koniec kariery
Jak zdrowie pozwoli, to już po zakończeniu profesjonalnej kariery mógłbym zagrać w Goczałkowicach. I to nawet na stoperze. Gdyby tak się stało, przebyłbym drogę podobną do taty, który też zaczynał jako ofensywny zawodnik, a kończył jako środkowy obrońca w Goczałkowicach.
Łukasz Piszczek za:Przegladsportowy.pl

Wielkie zainteresowanie meczem Legii

Paweł Mogielnicki
@mogiel90
11:45 • 24 Dec 2016
Ajax sprzedał już ponad 30 tys. biletów na mecz z Legią. Chyba będzie komplet. https://t.co/iy0818yd0e
źródło:twitter.com

Mourinho dobrze wie, co widział

11 kumpli z boiska Rui Costy

11 kumpli z boiska Rui Costy

"Przeklęty" transfer w Premier League

Donnarumma zabrał Superpuchar Juve

Donnarumma zabrał Superpuchar Juve

Najmilszy prezent świąteczny Araka

Najmilszy prezent świąteczny Araka
Co roku dostawałem kolejną edycję FIFY lub Football Managera. Już nawet nie pamiętam, który rocznik był najwcześniejszy. Ale najmilszym prezentem był portfel od dziewczyny, nawet mam go teraz przed sobą. W środku znajdowały się nasze zdjęcia, moich rodziców, brata.
Jakub Arak za:2x45.info

Łzy szczęścia w Milanie

Łzy szczęścia w Milanie

Nagatomo marzy o wielkiej rodzinie

Nagatomo marzy o wielkiej rodzinie
Chcę mieć jedenaścioro dzieci, tak jak w drużynie piłkarskiej.
Yuto Nagatomo za:fcinter1908.it

Cech zawsze miał tylko dwa życzenia

Cech zawsze miał tylko dwa życzenia
Wszystkie moje Święta były takie same, ponieważ za każdym razem prosiłem o piłkę i kij do hokeja. Nigdy nie zdarzyło się, by kij przetrwał u mnie dłużej niż rok, więc przed Świętami zawsze potrzebowałeś nowego na miejsce starego, który był już połamany. To była taka moja rzecz. Poza tym nigdy nie prosiłem o nic innego niż o piłkarskie rzeczy... jak chociażby ubrania. Zawsze prosiłem albo o łyżwy, albo buty piłkarskie, albo piłki, albo hokejowe kije.
Petr Cech za:arsenal.com

Jese właśnie zobaczył okładkę "Bilda"

Jese właśnie zobaczył okładkę

Coś świątecznego...

Coś świątecznego...

Costa uwielbiał grać z Realem Madryt

Costa uwielbiał grać z Realem Madryt
Uwielbiałem te spotkania przeciwko Realowi Madryt, w których mogłem mierzyć się z Pepe i Sergio Ramosem. To była dobra walka, w której każdy z nas był pod presją i dosłownie leciały iskry. Gwarantuję Wam, że oni również kochali te pojedynki z tych samych powodów! Wychodziliśmy na boisko wiedząc, że czeka nas intensywna gra, jednak najważniejsza była pewnego rodzaju lojalność. Oni traktowali mnie ostro, ja też im nie odpuszczałem, ale bez tracenia tej lojalności. Same mecze zawsze przebiegały w atmosferze wielkiej kłótni: było obrażanie się, sporo kopania po kostkach. Jednak po spotkaniach gratulowaliśmy sobie bez najmniejszego problemu. Teraz, kiedy jesteśmy z Ramosem kolegami w reprezentacji, żartujemy sobie, że nie możemy już więcej tego robić.
Diego Costa za:sport tv
reklama