reklama

Zhakowane konto Samira Nasriego

Zhakowane konto Samira Nasriego
Piłkarski Twitter żyje rzekomymi wiadomościami od Samira Nasriego. Na jego profilu zaczęły się pojawiać podejrzane, wulgarne tweety, w których wyznał, iż podczas pobytu w Los Angeles jedna z zajmujących się nim lekarek z kliniki DripDoctors świadczyła mu po godzinach usługi seksualne. Tweety później zostały usunięte, jednak nie powstrzymało to afery. Piłkarz Sevilli opublikował później przeprosiny, w których poinformował, że jego konto zostało zhakowane.
za:twitter
reklama

Leśnodorski podał inicjały

B(L)1916
@BL_1916
12:56 • 28 Dec 2016
AJ😈
Wiecie o kogo może chodzić? ;)
źródło:twitter.com

Dudek: "Cannavaro to specjalista od..."

Dudek:
Wybitny specjalista od... sałaty i spaghetti. Na pierwszym zgrupowaniu Realu siedziałem koło niego na posiłkach. Gdy pojawiła się wielka micha z sałatą, Fabio brał czysty talerz, a michę zabierał dla siebie. Na początku wytrzeszczyłem oczy ze zdziwienia: - Co robisz? To jest dla wszystkich chłopaków. Spojrzał jeszcze bardziej zdziwiony: - Nie, dla mnie. Czy to moja wina, że tak mało przynoszą? Wjeżdżało spaghetti, a Fabio powtarzał swój numer. I znów wyjaśniał. Czy to moja wina, że tak mało przynoszą? Mieliśmy z nim na posiłkach niezły ubaw, a ja naukę żywienia. Do dziś mi zostało, że gdy widzę wielką misę z sałatą jestem w stanie sam wszystko zjeść. Ucieszyłem się, gdy w ubiegłym roku polecieliśmy razem do Azji na mecz charytatywny, bo Fabio to niezwykle pozytywna postać i fajny kumpel. Zawsze podziwiałem jego luz. Często powtarzał: - Komu i co ja mam udowadniać? Jestem już mistrzem świata. Tylko idioci, którzy w życiu nic nie osiągnęli mogą, mogą kwestionować Twoje osiągnięcia".
fragment książk...
NieREALna kariera Dudek Jerzy, Kurowski Dariusz Wydawnictwo Arskom Group Sp. z o.o.

Wielki hit transferowy Legii Warszawa?

Wielki hit transferowy Legii Warszawa?
reklama

Anegdotka z życia 4-letniego Puyola

Anegdotka z życia 4-letniego Puyola
Rodzina Tarzana szybko doszła do wniosku, że malutki Carles z wyglądu bardzo przypomina dziadka, a z zachowania ojca. W wieku czterech lat, podczas wakacji, wywinął rodzicom numer ze znikaniem – typowy dla ciekawych świata maluchów. Josep i Rosa wraz z przyjaciółmi wynajęli mieszkanie w Roses i codziennie rano razem z dziećmi chodzili na plażę. Pewnego razu ich młodszy syn po prostu zniknął. Bawił się z innymi szkrabami w piasku, rodzice na chwilę spuścili go z oczu i już go nie było. Przez godzinę szukali go po całej plaży, bez skutku. Po jakimś czasie dostrzegli dwóch policjantów, jeden z nich niósł na rękach chłopczyka. Stróże prawa powiedzieli, że przyprowadziła go do nich grupka cudzoziemek, które spostrzegły pozbawionego opieki malca, gdy ten udał się na nadmorski bulwar zrobić siusiu. Puyi był cały w skowronkach i powtarzał, że gdy dorośnie, zostanie policjantem. W tamtej chwili radość rodziców z planów syna była jednak dość umiarkowana. Mama Carlesa tak się przejęła tą przygodą na plaży, że już nigdy więcej nie chciała spędzać wakacji w Roses.
fragment książk...
Carles Puyol Kapitan o sercu w kolorze blaugrana Ziemowit Ochapski Wydawnictwo SQN

Taktyczna zagrywka del Bosque na wagę LM

Vicente del Bosque prowadząc Real Madryt w finale Ligi Mistrzów w 2002 roku, przygotował specjalną broń na Bayer Leverkusen. Zazwyczaj aut kojarzy się z chwilą na złapanie oddechu, skorygowanie ustawienia przez każdą ze stron. Tymczasem del Bosque opracował wariant czyniący z autu dodatkowy środek rażenia. Już w piątej minucie Roberto Carlos, lewy obrońca Realu, potężnym, błyskawicznym wyrzutem, kiedy rywale na moment stanęli, uruchomił Raula i ten omal nie stworzył sobie czystej okazji do zdobycia bramki. Zanim piłkarze z Leverkusen połapali się w tej zagrywce było 1:0 dla Realu. Identyczna sytuacja, tylko wykonanie słabsze i bardziej precyzyjne, a pamiętać należy, że przy aucie nie obowiązuje przepis o spalonym. I po kolejnym wyrzucie Roberto Carlosa, nie pilnowany, stojący na desancie Raul znalazł się sam na sam z Hansem-Joergiem Buttem i otworzył wynik.
źródło:youtube.com

Eto'o publicznie dziękuje Capello

Eto'o publicznie dziękuje Capello
Chcę szczególnie podziękować Fabio Capello. Nie miałem wcześniej okazji, a teraz chciałbym to zrobić tutaj w obecności tak wielu osób. To dzięki tobie moja rodzina może teraz jeść, a ja mogę robić to, co najbardziej lubię czyli grać w piłkę. Dziękuję za szansę jaką dałeś mi i mojej rodzinie (Capello sprowadził Eto'o do Realu Madryt).
Samuel Eto'o za:as.com

Jakub Rzeźniczak w Miami

Jakub Rzeźniczak w Miami
Pięknie ☀️ #miami @jakubrzezniczak25
źródło:instagram.com

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Trofea CR7 w 2016 roku

Trofea CR7 w 2016 roku

Falcao przebrał się za bezdomnego i...

Brazylijczyk Falcao, który jest legendą futsalu postanowił wziąć udział w wyjątkowej akcji. Przebrał się za bezdomnego i pojawił się na meczu młodzieżowych drużyn. Zobaczcie, co wydarzyło się dalej.
źródło:youtube.com

Donnarumma czasami też wypada blado

Donnarumma czasami też wypada blado

Pazdan jednak strzelił w 2016 roku

Maciej Iwanski
@IwanskiMaciej
21:53 • 27 Dec 2016
Hit turnieju Kuby Błaszczykowskiego w Częstochowie: pełne trybuny widziały gola @Pazdekk . Jednak strzelił w 2016 😀
źródło:twitter.com

To już się stało zwyczajem

To już się stało zwyczajem

Piłkarze z najsilniejszym uderzeniem

Alex
Przed Wami piłkarze, którzy, gdy strzelali (bądź nadal strzelają) to siatki w bramkach rywali prawie pękały (bądź prawie pękają). Powiedzieć, że mają kopyto to jak nic o nich nie powiedzieć. ;)

Flamini został... świętym Mikołajem

Flamini został... świętym Mikołajem
Guess who's this year's Santa...😜!! Merry Christmas to you all 🎅🎄 #christmas #familytime @mathieuflamini
Mathieu Flamini w zupełnie nowej roli! Dzieci Cesca Fabregasa na pewno były zachwycone. :)
źródło:instagram.com

Sytuacja w tabeli Premier League

Sytuacja w tabeli Premier League
reklama