reklama

Refleksja działacza Eintrachtu

Maciek Zaremba
@ZarembaMac
19:26 • 30 Dec 2016
Członek zarządu @Eintracht: Musimy ściągać dzieci na stadion, bo na kanapie przed TV nauczą się kibicować tylko Bayernowi lub BVB.
źródło:twitter.com
reklama

Bartra widzi w Tuchelu trenera Barcy

Bartra widzi w Tuchelu trenera Barcy
Nie mam pojęcia, co przyniesie przyszłość, ale moim zdaniem Thomas Tuchel ma odpowiednią charakterystykę, żeby zostać trenerem Barcelony. Treningi z Tuchelem są bardzo podobne do tych w Barcelonie. To na pewno pomogło mi szybko zaaklimatyzować się w drużynie, tak samo jak zaufanie którym Tuchel mnie obdarzył.
Marc Bartra za:sport.es

Promo nowego sezonu ligi norweskiej

Bardzo oryginalna produkcja. Warto obejrzeć nawet jeśli nie jesteście fanami norweskiej piłki ;)
źródło:youtube.com

Najsilniejsi obrońcy świata

Kurt Zouma (Chelsea)
Spotkanie z tymi defensorami nie jest przyjemnym doświadczeniem dla napastników. Żeby wygrać z nimi pojedynek o piłkę trzeba nieźle się nasiłować albo... po prostu lepiej się ustawić
reklama

OFICJALNIE: Prandelli odszedł z Valencii

OFICJALNIE: Prandelli odszedł z Valencii
Valencia oficjalnie potwierdziła, że Cesare Prandelli zrezygnował ze skutkiem natychmiastowym z funkcji trenera pierwszej drużyny. Tymczasowym szkoleniowce został "Voro" González.
za:valenciacf.com

To więcej niż pewne ;)

To więcej niż pewne ;)

Obietnica Zlatana Ibrahimovicia

Obietnica Zlatana Ibrahimovicia
Do tej pory nie zanotowałem zbyt wielu asyst w Manchesterze i jest to element mojej gry, którego brakuje mi najbardziej w ostatnich 6 miesiącach. W innych klubach strzelałem gole, ale również asystowałem. Chcę być dobry we wszystkim, nie tylko w jednym aspekcie, więc asysty w końcu przyjdą. Trochę już ich mam, ale wkrótce będzie ich jeszcze więcej.
Zlatan Ibrahimovic za:mutv
reklama