reklama

CR7 chciałby syna napastnika

CR7 chciałby syna napastnika
Oczywiście, chciałbym, żeby mój syn był piłkarzem jak jego tata. Wiem, że to jest duże wyzwanie, to nie jest łatwe. Chciałbym, żeby był tym kim chce być, a ja na nim nie będę wywierał presji. Popchnę go delikatnie w kierunku piłki nożnej. Nie w kierunku bycia bramkarzem. Chcę, żeby był napastnikiem. Ale niech będzie tym kim chce. Nie martwię się o to.
Cristiano Ronaldo za:goal.com
reklama

Wielki dramat 18-letniego gracza BVB

Wielki dramat 18-letniego gracza BVB
Dario Scuderi nigdy już nie wróci do poważnej piłki nożnej. Koszmar 18-latka, któremu wróżono wielką karierę, rozpoczął się od meczu Ligi Młodzieżowej UEFA Legia Warszawa - Borussia Dortmund (0:2). To własnie wtedy przytrafiła mu się makabryczna kontuzja. Zawodnik z Dortmundu wykonał wślizg tak niefortunnie, że doznał straszliwej kontuzji kolana. Jego noga wygięła się nienaturalnie. W szpitalu okazało się, że piłkarz Borussii zerwał wszystkie więzadła w lewym kolanie i uszkodził łąkotkę. Nastolatek przeszedł aż osiem poważnych operacji. Było nawet ryzyko, że lewa noga już nigdy nie będzie sprawna, bo prawie doszło do jej obumarcia. Lekarze stwierdzili, że Scuderi będzie mógł grać w piłkę, ale już tylko hobbystycznie.
za:fakt.pl

Mahrez musi powalczyć o Złotą Piłkę

Mahrez musi powalczyć  o Złotą Piłkę
Ronaldo i Messi już mają Złote Piłki, ale będą chcieli wygrać to trofeum jeszcze raz i jeszcze raz. Oni nigdy nie mają dość. W ostatnim sezonie Riyad wygrał wiele rzeczy, ale gdyby mu to wystarczyło to byłoby coś nie tak. Teraz musi zrobić kolejny krok. Teraz musi spróbować zdobyć Złotą Piłkę tak, jak robią to najwięksi piłkarze. Wymagam więcej od ważnych graczy, a Riyad jest jednym z naszych najważniejszych piłkarzy. Gdy Riyad jest w grze to wszystko jest fantastyczne.
Claudio Ranieri za:goal.com

Śląsk ma nowego trenera!

Marcin Torz
@MarcinTorz
09:07 • 31 Dec 2016
Pewne i pilne. Jan Urban nowym trenerem @SlaskWroclawPl. Powodzenia!!
źródło:twitter.com
reklama

Przedmeczowe zwyczaje Ramosa

Przedmeczowe zwyczaje Ramosa
Przed każdym meczem zawsze dzwonię do mojej rodziny, taty i brata. Zawsze słucham też muzyki. Na dodatek na boisku zawsze najpierw stawiam lewą nogę.
Sergio Ramos za:Realmadridplace

Powitanie CR7 przez kibiców Realu

Powitanie CR7 przez kibiców Realu

Benzema ze swoimi zdobyczami w 2016

Benzema ze swoimi zdobyczami w 2016
reklama