reklama

Wtedy Piszczek zakończy karierę w reprze

Wtedy Piszczek zakończy karierę w reprze
Mam nadzieję, że eliminacje ułożą się po naszej myśli i awansujemy do mistrzostw świata w 2018 roku. Wierzę, że mundial będzie zwieńczeniem mojej kariery w reprezentacji
Łukasz Piszczek za:Super express
reklama

Odil Akhmedov w Shanghai SIPG

Odil Akhmedov w Shanghai SIPG
29-letni zawodnik Krasnodara trafił do chińskiego zespołu za kwotę 7 mln €.

Kibice Legii najlepsi na świecie

Kibice Legii Warszawa zostali uznani za najlepszych na świecie w mijającym 2016 roku. Ranking najbardziej zagorzałych kibiców co roku publikuje portal Ultras World. W tym roku to właśnie kibice „wojskowych” znaleźli się na czele. Na podium znaleźli się również kibice Crvena Zvezda Belgrad (2. miejsce) oraz Atletico Nacional (3. miejsce). Jednak i inny polski klub został wyróżniony. Na 9. miejscu znaleźli się kibice Lecha Poznań. Kibice Legii od kilku już lat są w ścisłej czołówce tego zestawienia. W 2015 roku zajęli 3. miejsce, w 2014 roku byli 2., a w 2013 roku również wygrali.
za:wio.waw.pl

Witsel wybrał Chiny zamiast Juve

Witsel wybrał Chiny zamiast Juve
Wszystko wskazuje na to, że do Chin zawita kolejna gwiazda światowego futbolu. Axel Witsel od wielu miesięcy był łączony z Juventusem i wydawało się, że jego transfer do Turynu jest niemal pewny. Zawodnik miał trafić do włoskiego zespołu albo po zakończeniu kontraktu latem 2017 roku, albo w styczniowym okienku za kwotę około 6 mln €. Gdy wszystko wydawało się być pewne, Belg nagle zmienił zdanie i postanowił dołączyć do jednego z chińskich gigantów: Shanghai SIPG lub Tianjin Quanjian. Powodem mają być zarobki - w Chinach 27-latek mógłby liczyć na pensję rzędu 18 mln € za sezon gry. Ponadto Zenit St Petersburg zarobiłby na transferze około 20 mln €, czyli ponad 3-krotnie więcej niż przy sprzedaży piłkarza do Juventusu.
za:la gazzetta dello sport
reklama

Klopp i Pep zaczną sylwestra później

Klopp i Pep zaczną sylwestra później

Dlatego Mou nie korzysta z Depaya

Dlatego Mou nie korzysta z Depaya
Brak gry Memphisa Depaya? Na moje decyzje, o braku uwzględniania go w składzie, miały wpływ informacje, które do mnie docierały, że Memphis chce odejść już w styczniu i że otrzymamy za niego poważną ofertę.
Jose Mourinho za:goal.com

Niezapomniany taniec Fabiańskiego

Skoro mamy Sylwestra, musi być i słynny "Fabian Dance"! :D
źródło:youtube.com
reklama