reklama

Jak można wkurzyć Del Bosque

Jak można wkurzyć Del Bosque
Kilka dni temu wręczano mi nagrodę i nagle podszedł pewien urzędnik i powiedział do mnie" Pan nie jest madridistą!". A ja przez 36 lat byłem związany z tym klubem obejmując różne stanowiska. Dlatego kiedy jakiś gość podchodzi do mnie i mówi mi, że nie jestem madridistą, to bardzo mnie to wkurza.
Vicente Del Bosque za:el confidencial
reklama

Największa różnica między Pepem a Mou

Największa różnica między Pepem a Mou
To dwóch świetnych trenerów, którzy wygrali praktycznie wszystko. Ich charaktery, o czym wszyscy wiedzą, różnią się. Jeden z nich jest bezpośredni, drugi nie mówi rzeczy w twarz. Miałem okazję pracować z tymi dwoma typami, więc wiem, o czym mówię. Nie zamierzam jednak marnować czasu na mówienie o trenerze, z którym już nie pracuję. Za to chętnie porozmawiam o tym, który prowadzi mnie obecnie. Cieszę się, że pracowałem z obydwoma.
Zlatan Ibrahimović za:red devils latest

Wtedy Piszczek zakończy karierę w reprze

Wtedy Piszczek zakończy karierę w reprze
Mam nadzieję, że eliminacje ułożą się po naszej myśli i awansujemy do mistrzostw świata w 2018 roku. Wierzę, że mundial będzie zwieńczeniem mojej kariery w reprezentacji
Łukasz Piszczek za:Super express

Odil Akhmedov w Shanghai SIPG

Odil Akhmedov w Shanghai SIPG
29-letni zawodnik Krasnodara trafił do chińskiego zespołu za kwotę 7 mln €.
reklama

Kibice Legii najlepsi na świecie

Kibice Legii Warszawa zostali uznani za najlepszych na świecie w mijającym 2016 roku. Ranking najbardziej zagorzałych kibiców co roku publikuje portal Ultras World. W tym roku to właśnie kibice „wojskowych” znaleźli się na czele. Na podium znaleźli się również kibice Crvena Zvezda Belgrad (2. miejsce) oraz Atletico Nacional (3. miejsce). Jednak i inny polski klub został wyróżniony. Na 9. miejscu znaleźli się kibice Lecha Poznań. Kibice Legii od kilku już lat są w ścisłej czołówce tego zestawienia. W 2015 roku zajęli 3. miejsce, w 2014 roku byli 2., a w 2013 roku również wygrali.
za:wio.waw.pl

Witsel wybrał Chiny zamiast Juve

Witsel wybrał Chiny zamiast Juve
Wszystko wskazuje na to, że do Chin zawita kolejna gwiazda światowego futbolu. Axel Witsel od wielu miesięcy był łączony z Juventusem i wydawało się, że jego transfer do Turynu jest niemal pewny. Zawodnik miał trafić do włoskiego zespołu albo po zakończeniu kontraktu latem 2017 roku, albo w styczniowym okienku za kwotę około 6 mln €. Gdy wszystko wydawało się być pewne, Belg nagle zmienił zdanie i postanowił dołączyć do jednego z chińskich gigantów: Shanghai SIPG lub Tianjin Quanjian. Powodem mają być zarobki - w Chinach 27-latek mógłby liczyć na pensję rzędu 18 mln € za sezon gry. Ponadto Zenit St Petersburg zarobiłby na transferze około 20 mln €, czyli ponad 3-krotnie więcej niż przy sprzedaży piłkarza do Juventusu.
za:la gazzetta dello sport

Klopp i Pep zaczną sylwestra później

Klopp i Pep zaczną sylwestra później
reklama