reklama

Chłopiec strollował Tima Cahilla

Australijska legenda gra obecnie w Melbourne City i mimo 37 lat na karku radzi sobie całkiem nieźle. W ostatnim meczu Cahill zdobył ważnego gola, a gdy chciał wykonać swoją firmową "cieszynkę" polegającą na boksowaniu chorągiewki, uniemożliwił mu to... chłopiec podający piłki! :D
źródło:youtube.com
reklama

Szamo wspomina Rataja i Hajtę

Szamo wspomina Rataja i Hajtę
Krzyśka Ratajczyka bała się cała liga, a kochała go cała Warszawa. Uosobienie obrońcy, z którym jako napastnik nie chcesz się zmierzyć. Teraz często pokazują w telewizji jakiegoś patyczaka i mówią: „Ma talent, świetnie wyprowadza piłkę!”. Otóż dla napastnika nie ma znaczenia, jak on wyprowadza piłkę. Napastnik marzy o tym, by grać na takiego szczypiorka, natomiast szerokim łukiem omija „Rataja” i jemu podobnych. W Austrii został kapitanem zarówno Rapidu Wiedeń, jak i później Austrii Wiedeń, co świadczy ło o jego klasie. „Rataj” nie mówił, tylko burczał i nawet jak karmił gołębie, wydawał się groźny. Czasami wysyłał sygnały ostrzegawcze. Kiedyś Tomek Hajto podczas zgrupowania kadry kpił z niskich zarobków chłopaków z polskiej ligi, z ich zegarków czy ubrań. – A ty jaki masz ze garek? Pokaż – słyszelikolejni zawodnicy. Krzysiek tego słuchał cierpliwie, ale w pewnym momencie wypowiedział jedno znamienne zdanie: – Jeszcze raz kogoś zapytasz o zegarek, to ci pierdolnę. I po kłopocie. Jakoś nie tak dawno zadzwoniła do mnie żona „Rataja” i pyta: – Grzesiu, a nie załatwiłbyś Krzyśkowi licencji UEFA Pro? Ja na to zdziwiony: – Ale jak? – No nie wiem, za dzwoń tam do kogoś. Znasz ludzi, niech przyśląlicencję pocztą. Musiałem grzecznie wyja śnić, że to tak nie działa.
fragment książk...
Szamo Krzysztof Stanowski, Grzegorz Szamotulski Wydawnictwo Buchmann

Osiągnięcia Fergusona na ławce United

Osiągnięcia Fergusona na ławce United

Nietypowi sponsorzy korków

Nietypowi sponsorzy piłkarskich korków
Studio graficzne Graphic UNTD przygotowało ciekawą wizję - jak wyglądałyby najpopularniejsze obecnie modele korków gdyby przemalowano je na barwy znanych marek? Niektóre z nich wyglądają kapitalnie!
reklama

Jak można wkurzyć Del Bosque

Jak można wkurzyć Del Bosque
Kilka dni temu wręczano mi nagrodę i nagle podszedł pewien urzędnik i powiedział do mnie" Pan nie jest madridistą!". A ja przez 36 lat byłem związany z tym klubem obejmując różne stanowiska. Dlatego kiedy jakiś gość podchodzi do mnie i mówi mi, że nie jestem madridistą, to bardzo mnie to wkurza.
Vicente Del Bosque za:el confidencial

Największa różnica między Pepem a Mou

Największa różnica między Pepem a Mou
To dwóch świetnych trenerów, którzy wygrali praktycznie wszystko. Ich charaktery, o czym wszyscy wiedzą, różnią się. Jeden z nich jest bezpośredni, drugi nie mówi rzeczy w twarz. Miałem okazję pracować z tymi dwoma typami, więc wiem, o czym mówię. Nie zamierzam jednak marnować czasu na mówienie o trenerze, z którym już nie pracuję. Za to chętnie porozmawiam o tym, który prowadzi mnie obecnie. Cieszę się, że pracowałem z obydwoma.
Zlatan Ibrahimović za:red devils latest

Wtedy Piszczek zakończy karierę w reprze

Wtedy Piszczek zakończy karierę w reprze
Mam nadzieję, że eliminacje ułożą się po naszej myśli i awansujemy do mistrzostw świata w 2018 roku. Wierzę, że mundial będzie zwieńczeniem mojej kariery w reprezentacji
Łukasz Piszczek za:Super express
reklama