reklama

Mila o alkoholu w reprezentacji

Mila o alkoholu w reprezentacji
Zawsze byliśmy dobrze przygotowani do meczu. Do każdego meczu. Tyle mogę powiedzieć na ten temat. Oczywiście, był także czas na piwo i odreagowanie, ale pewne granice – wówczas kiedy ja byłem powoływany – nie zostały nigdy przekroczone. Każdy potrafił zachować proporcje i wiedział, kiedy jest odpowiedni czas na bankiet. Trener Nawałka miał pełne zaufanie, ale też pełną kontrolę nad wszystkim, co działo się w drużynie.
Sebastian Mila za:pilkanozna.pl
reklama

Historia Milanu w ostatnich latach

Historia Milanu w ostatnich latach

Chłopiec strollował Tima Cahilla

Australijska legenda gra obecnie w Melbourne City i mimo 37 lat na karku radzi sobie całkiem nieźle. W ostatnim meczu Cahill zdobył ważnego gola, a gdy chciał wykonać swoją firmową "cieszynkę" polegającą na boksowaniu chorągiewki, uniemożliwił mu to... chłopiec podający piłki! :D
źródło:youtube.com

Szamo wspomina Rataja i Hajtę

Szamo wspomina Rataja i Hajtę
Krzyśka Ratajczyka bała się cała liga, a kochała go cała Warszawa. Uosobienie obrońcy, z którym jako napastnik nie chcesz się zmierzyć. Teraz często pokazują w telewizji jakiegoś patyczaka i mówią: „Ma talent, świetnie wyprowadza piłkę!”. Otóż dla napastnika nie ma znaczenia, jak on wyprowadza piłkę. Napastnik marzy o tym, by grać na takiego szczypiorka, natomiast szerokim łukiem omija „Rataja” i jemu podobnych. W Austrii został kapitanem zarówno Rapidu Wiedeń, jak i później Austrii Wiedeń, co świadczy ło o jego klasie. „Rataj” nie mówił, tylko burczał i nawet jak karmił gołębie, wydawał się groźny. Czasami wysyłał sygnały ostrzegawcze. Kiedyś Tomek Hajto podczas zgrupowania kadry kpił z niskich zarobków chłopaków z polskiej ligi, z ich zegarków czy ubrań. – A ty jaki masz ze garek? Pokaż – słyszelikolejni zawodnicy. Krzysiek tego słuchał cierpliwie, ale w pewnym momencie wypowiedział jedno znamienne zdanie: – Jeszcze raz kogoś zapytasz o zegarek, to ci pierdolnę. I po kłopocie. Jakoś nie tak dawno zadzwoniła do mnie żona „Rataja” i pyta: – Grzesiu, a nie załatwiłbyś Krzyśkowi licencji UEFA Pro? Ja na to zdziwiony: – Ale jak? – No nie wiem, za dzwoń tam do kogoś. Znasz ludzi, niech przyśląlicencję pocztą. Musiałem grzecznie wyja śnić, że to tak nie działa.
fragment książk...
Szamo Krzysztof Stanowski, Grzegorz Szamotulski Wydawnictwo Buchmann
reklama

Osiągnięcia Fergusona na ławce United

Osiągnięcia Fergusona na ławce United

Nietypowi sponsorzy korków

Nietypowi sponsorzy piłkarskich korków
Studio graficzne Graphic UNTD przygotowało ciekawą wizję - jak wyglądałyby najpopularniejsze obecnie modele korków gdyby przemalowano je na barwy znanych marek? Niektóre z nich wyglądają kapitalnie!

Jak można wkurzyć Del Bosque

Jak można wkurzyć Del Bosque
Kilka dni temu wręczano mi nagrodę i nagle podszedł pewien urzędnik i powiedział do mnie" Pan nie jest madridistą!". A ja przez 36 lat byłem związany z tym klubem obejmując różne stanowiska. Dlatego kiedy jakiś gość podchodzi do mnie i mówi mi, że nie jestem madridistą, to bardzo mnie to wkurza.
Vicente Del Bosque za:el confidencial
reklama