reklama

Czerczesow o traktowaniu przez Legię

Czerczesow o traktowaniu przez Legię
W Legii traktowano mnie dobrze, nie było czegoś takiego, by z powodu mojej narodowości mówiono mi "wyjeżdżaj stąd". Tam w paszport nie patrzą, tylko czy jesteś dobrym trenerem czy nie. Im wszystko jedno. Legia zaprosiła mnie nawet na mecze Ligi Mistrzów".
Stanisław Czerczesow za:eurosport.onet.pl
reklama

Cristiano o wychowaniu synka

Cristiano o wychowaniu synka
Wiem, że są okresy w dzieciństwie dziecka, które będą dla niego ciężkie. Ja też miałem momenty, które ciężko zniosłem jak byłem dzieckiem. Dziś jestem, tym kim jestem, bo trzeba być silnym, żeby radzić sobie z przeciwnościami. Naturalnie mały Cristiano też będzie przechodził przez takie momenty, bo na świecie jest wielu zawistnych ludzi. Natomiast ja postrzegam go jako szczęśliwe dziecko. Kiedyś być może, ktoś mu powie: 'twój tata nie jest dobrym zawodnikiem, są lepsi od twojego taty', ale on będzie wiedział jak sobie z tym poradzić. To inteligentny chłopiec, tak jak jego tata. Często mówię Cristiano: 'bądź sobą, zachowuj się kulturalnie'. Dla mnie najważniejsza jest edukacja, to coś co możesz kontrolować. Jeśli dobrze wyedukujesz dziecko, przekażesz mu wartości, to będzie się dobrze rozwijać".
Cristiano Ronaldo za:as.com

Riquelme wskazał największy klub

Riquelme wskazał największy klub
Miałem szczęście grać w Barcelonie, ale to Boca Juniors jest dla mnie największym klubem na świecie. Ten klub dał mi wszystko, więcej niż zasługiwałem. To moje życie i jestem Riquelme dzięki temu klubowi.
Juan Roman Riquelme za:planeta boca juniors na twitterze

Yerry Mina wybrał Barcelonę

Yerry Mina wybrał Barcelonę
Yerry Mina został wybrany najlepszym obrońcą ligi brazylijskiej w 2016 roku i jego transfer do Europy wydaje się być kwestią czasu. Według hiszpańskich mediów kolumbijski piłkarz Palmeiras odrzucił ofertę z Manchesteru City i wybrał Barcelonę. Wciąż nie wiadomo, kiedy Mina dołączy do ekipy aktualnego mistrza Hiszpanii. Barca chce go mieć już latem 2017 r.
za:mundo deportivo
reklama

Weigl na celowniku City i Barcelony

Weigl na celowniku City i Barcelony
Według informacji dziennika "AS", Manchester City i Barcelona uważnie obserwują Juliana Weigla. 21-letni pomocnik Borussii Dortmund jest jednym z celów transferowych obu klubów na letnie okienko transferowe. Kontrakt Weigla z Borussią wygasa dopiero w 2021 roku, więc ewentualny nabywca musiałby liczyć się z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu milionów euro.
za:football-espana.net

Najgorszy rok Neymara od lat

Najgorszy rok Neymara od lat
Neymar w 2016 roku strzelił 29 goli. To jego najgorszy wynik od 2009 roku, kiedy to zdobył 15 bramek. Dla porównania, w 2015 roku Neymar strzelił 46 goli.
za:101greatgoals.com

Inter chce przemeblować pomoc

Inter chce przemeblować pomoc
W ciągu najbliższych 7-8 dni powinno się wyjaśnić, jakim pomocnikiem/pomocnikami wzmocni się Inter. Mediolańczycy walczą o utalentowanego Roberto Gagliardiniego z Atalanty i chcieliby go mieć u siebie już od stycznia. W tym momencie to główny transferowy cel. Kilka dni temu udało się 'zarezerwować' transfer Lucasa Leivy z Liverpoolu. Brazylijczyk musi jednak poczekać na rozwój wypadków, ponieważ istnieje opcja z pozyskaniem lepiej ocenianego Luiza Gustavo z Wolfsburga. Dużo mniej prawdopodobne wydają się być warianty z Badeljem, Diarrą i Schneiderlinem. Kto może zostać poświęcony i opuścić Mediolan? Nieoczekiwanie może to być Ever Banega, którego bardzo chcą kupić Chińczycy. Jeśli zaoferują Interowi 25-30 mln euro, to przygoda Banegi z Włochami może się zakończyć po upływie zaledwie kilku miesięcy.
za:gazzetta.it
reklama