reklama

Piłkarski klip Sylwestrowy!

Szczesliwego nowego roku!
źródło:youtube.com
reklama

Cristiano Ronaldo radzi jak trenować

Cristiano Ronaldo radzi jak trenować
Musisz się poświęcić w temu w 100%. Nie ważna jest liczba godzin, którą poświęcasz na trening, tylko to w jaki sposób trenujesz i poświęcenie. Możesz mieć tylko godzinę, ale dajesz z siebie wszystko, żeby osiągnąć twoje założone cele. Zarówno na treningach, jak i w meczach musisz stale dążyć do bycia lepszym. W ciągu ostatnich siedmiu lub ośmiu lat myślę, że utrzymywałem ten poziom i będę ciężko pracować, żeby dalej go utrzymać".
Cristiano Ronaldo za:as.com

Czego słucha Cristiano Ronaldo?

Czego słucha Cristiano Ronaldo?
Uwielbiam słuchać muzyki. [Śpiewasz?] Tak, oczywiście. Będąc szczerym nie mam najlepszego głosu. [Możesz nam coś zaśpiewać?] Nie, lepiej podczas kolejnego wywiadu . Lubię też tańczyć, lubię miło spędzać czas, relaksować się wśród przyjaciół. [Jaki typ muzyki preferujesz?] Moją ulubioną muzyką jest reggaeton, lubię też hip-hop, R&B. Muzyka jest częścią mnie.
Cristiano Ronaldo za:as.com

Czerczesow o traktowaniu przez Legię

Czerczesow o traktowaniu przez Legię
W Legii traktowano mnie dobrze, nie było czegoś takiego, by z powodu mojej narodowości mówiono mi "wyjeżdżaj stąd". Tam w paszport nie patrzą, tylko czy jesteś dobrym trenerem czy nie. Im wszystko jedno. Legia zaprosiła mnie nawet na mecze Ligi Mistrzów".
Stanisław Czerczesow za:eurosport.onet.pl
reklama

Cristiano o wychowaniu synka

Cristiano o wychowaniu synka
Wiem, że są okresy w dzieciństwie dziecka, które będą dla niego ciężkie. Ja też miałem momenty, które ciężko zniosłem jak byłem dzieckiem. Dziś jestem, tym kim jestem, bo trzeba być silnym, żeby radzić sobie z przeciwnościami. Naturalnie mały Cristiano też będzie przechodził przez takie momenty, bo na świecie jest wielu zawistnych ludzi. Natomiast ja postrzegam go jako szczęśliwe dziecko. Kiedyś być może, ktoś mu powie: 'twój tata nie jest dobrym zawodnikiem, są lepsi od twojego taty', ale on będzie wiedział jak sobie z tym poradzić. To inteligentny chłopiec, tak jak jego tata. Często mówię Cristiano: 'bądź sobą, zachowuj się kulturalnie'. Dla mnie najważniejsza jest edukacja, to coś co możesz kontrolować. Jeśli dobrze wyedukujesz dziecko, przekażesz mu wartości, to będzie się dobrze rozwijać".
Cristiano Ronaldo za:as.com

Riquelme wskazał największy klub

Riquelme wskazał największy klub
Miałem szczęście grać w Barcelonie, ale to Boca Juniors jest dla mnie największym klubem na świecie. Ten klub dał mi wszystko, więcej niż zasługiwałem. To moje życie i jestem Riquelme dzięki temu klubowi.
Juan Roman Riquelme za:planeta boca juniors na twitterze

Yerry Mina wybrał Barcelonę

Yerry Mina wybrał Barcelonę
Yerry Mina został wybrany najlepszym obrońcą ligi brazylijskiej w 2016 roku i jego transfer do Europy wydaje się być kwestią czasu. Według hiszpańskich mediów kolumbijski piłkarz Palmeiras odrzucił ofertę z Manchesteru City i wybrał Barcelonę. Wciąż nie wiadomo, kiedy Mina dołączy do ekipy aktualnego mistrza Hiszpanii. Barca chce go mieć już latem 2017 r.
za:mundo deportivo
reklama