reklama

Głos Trybun || Legia 5:0 Łęczna

Relacja z meczu Ekstraklasy 2016/17.
źródło:youtube.com
reklama

Ramos o swoich najlepszych trenerach

Ramos o swoich najlepszych trenerach
Prawda jest taka, że miałem świetnych trenerów i od wszystkich czegoś się nauczyłem. Być może szczególnym uczuciem darzę Joaquín Caparrósa, który pozwolił mi zadebiutować w Primera División, a także Luisa Aragonésa, który dał mi szansę bronić barw mojego kraju. Oczywiście bardzo podziwiam też pracę Zidane'a. Uważam, że jego piłkarskie doświadczenie było kluczowe przy przekazywaniu jego pomysłów grupie. Mamy z nim specjalną więź. Nie chciałbym również zapomnieć o Vicente del Bosque, Ancelottim, czy świetnych trenerach, których miałem w kategoriach młodzieżowych. Od wszystkich dużo się nauczyłem.
Sergio Ramos za:rr-socceragency.com

Piłkarski klip Sylwestrowy!

Szczesliwego nowego roku!
źródło:youtube.com

Cristiano Ronaldo radzi jak trenować

Cristiano Ronaldo radzi jak trenować
Musisz się poświęcić w temu w 100%. Nie ważna jest liczba godzin, którą poświęcasz na trening, tylko to w jaki sposób trenujesz i poświęcenie. Możesz mieć tylko godzinę, ale dajesz z siebie wszystko, żeby osiągnąć twoje założone cele. Zarówno na treningach, jak i w meczach musisz stale dążyć do bycia lepszym. W ciągu ostatnich siedmiu lub ośmiu lat myślę, że utrzymywałem ten poziom i będę ciężko pracować, żeby dalej go utrzymać".
Cristiano Ronaldo za:as.com
reklama

Czego słucha Cristiano Ronaldo?

Czego słucha Cristiano Ronaldo?
Uwielbiam słuchać muzyki. [Śpiewasz?] Tak, oczywiście. Będąc szczerym nie mam najlepszego głosu. [Możesz nam coś zaśpiewać?] Nie, lepiej podczas kolejnego wywiadu . Lubię też tańczyć, lubię miło spędzać czas, relaksować się wśród przyjaciół. [Jaki typ muzyki preferujesz?] Moją ulubioną muzyką jest reggaeton, lubię też hip-hop, R&B. Muzyka jest częścią mnie.
Cristiano Ronaldo za:as.com

Czerczesow o traktowaniu przez Legię

Czerczesow o traktowaniu przez Legię
W Legii traktowano mnie dobrze, nie było czegoś takiego, by z powodu mojej narodowości mówiono mi "wyjeżdżaj stąd". Tam w paszport nie patrzą, tylko czy jesteś dobrym trenerem czy nie. Im wszystko jedno. Legia zaprosiła mnie nawet na mecze Ligi Mistrzów".
Stanisław Czerczesow za:eurosport.onet.pl

Cristiano o wychowaniu synka

Cristiano o wychowaniu synka
Wiem, że są okresy w dzieciństwie dziecka, które będą dla niego ciężkie. Ja też miałem momenty, które ciężko zniosłem jak byłem dzieckiem. Dziś jestem, tym kim jestem, bo trzeba być silnym, żeby radzić sobie z przeciwnościami. Naturalnie mały Cristiano też będzie przechodził przez takie momenty, bo na świecie jest wielu zawistnych ludzi. Natomiast ja postrzegam go jako szczęśliwe dziecko. Kiedyś być może, ktoś mu powie: 'twój tata nie jest dobrym zawodnikiem, są lepsi od twojego taty', ale on będzie wiedział jak sobie z tym poradzić. To inteligentny chłopiec, tak jak jego tata. Często mówię Cristiano: 'bądź sobą, zachowuj się kulturalnie'. Dla mnie najważniejsza jest edukacja, to coś co możesz kontrolować. Jeśli dobrze wyedukujesz dziecko, przekażesz mu wartości, to będzie się dobrze rozwijać".
Cristiano Ronaldo za:as.com
reklama