reklama

Piękna akcja Manchesteru i gol Martiala

Wczoraj od 67. minuty Middlesbrough prowadziło z Manchesterem Mourinho. W końcu "Czerwone Diabły" zabrały się do roboty. Najpierw długie podanie, potem zgranie głową Ibrahimovicia i wykończenie Martiala. 1:1!
reklama

Pep Guardiola po meczu z Liverpoolem

Pep Guardiola po meczu z Liverpoolem
Musimy się obudzić. Już za dwa dni gramy kolejny mecz. Teraz powinniśmy się skoncentrować i pracować, dlatego że obecnie nie możemy myśleć o wielkich celach. Musimy się poprawiać z meczu na mecz i nie rozmawiać o wielkich rzeczach".
Pep Guardiola za:marca.com

Bombowa główka Wijnalduma

Wczoraj Liverpool wygrał w hicie Premier League z Manchesterem City 1:0. Lallana świetnie zagrał do wbiegającego w pole karne Wijnalduma. Co za główka! Gol!

Głos Trybun || Legia 5:0 Łęczna

Relacja z meczu Ekstraklasy 2016/17.
źródło:youtube.com
reklama

Ramos o swoich najlepszych trenerach

Ramos o swoich najlepszych trenerach
Prawda jest taka, że miałem świetnych trenerów i od wszystkich czegoś się nauczyłem. Być może szczególnym uczuciem darzę Joaquín Caparrósa, który pozwolił mi zadebiutować w Primera División, a także Luisa Aragonésa, który dał mi szansę bronić barw mojego kraju. Oczywiście bardzo podziwiam też pracę Zidane'a. Uważam, że jego piłkarskie doświadczenie było kluczowe przy przekazywaniu jego pomysłów grupie. Mamy z nim specjalną więź. Nie chciałbym również zapomnieć o Vicente del Bosque, Ancelottim, czy świetnych trenerach, których miałem w kategoriach młodzieżowych. Od wszystkich dużo się nauczyłem.
Sergio Ramos za:rr-socceragency.com

Piłkarski klip Sylwestrowy!

Szczesliwego nowego roku!
źródło:youtube.com

Cristiano Ronaldo radzi jak trenować

Cristiano Ronaldo radzi jak trenować
Musisz się poświęcić w temu w 100%. Nie ważna jest liczba godzin, którą poświęcasz na trening, tylko to w jaki sposób trenujesz i poświęcenie. Możesz mieć tylko godzinę, ale dajesz z siebie wszystko, żeby osiągnąć twoje założone cele. Zarówno na treningach, jak i w meczach musisz stale dążyć do bycia lepszym. W ciągu ostatnich siedmiu lub ośmiu lat myślę, że utrzymywałem ten poziom i będę ciężko pracować, żeby dalej go utrzymać".
Cristiano Ronaldo za:as.com
reklama