reklama

Herby i herb Tottenhamu

Herby i herb Tottenhamu
reklama

Pogba barkiem strzela na 2:1

Kilka sekund po golu Martiala Mata zagrał w pole karne do Pogby i... 2:1 dla Manchesteru United! Jak on to strzelił!

Piękna akcja Manchesteru i gol Martiala

Wczoraj od 67. minuty Middlesbrough prowadziło z Manchesterem Mourinho. W końcu "Czerwone Diabły" zabrały się do roboty. Najpierw długie podanie, potem zgranie głową Ibrahimovicia i wykończenie Martiala. 1:1!

Pep Guardiola po meczu z Liverpoolem

Pep Guardiola po meczu z Liverpoolem
Musimy się obudzić. Już za dwa dni gramy kolejny mecz. Teraz powinniśmy się skoncentrować i pracować, dlatego że obecnie nie możemy myśleć o wielkich celach. Musimy się poprawiać z meczu na mecz i nie rozmawiać o wielkich rzeczach".
Pep Guardiola za:marca.com
reklama

Bombowa główka Wijnalduma

Wczoraj Liverpool wygrał w hicie Premier League z Manchesterem City 1:0. Lallana świetnie zagrał do wbiegającego w pole karne Wijnalduma. Co za główka! Gol!

Głos Trybun || Legia 5:0 Łęczna

Relacja z meczu Ekstraklasy 2016/17.
źródło:youtube.com

Ramos o swoich najlepszych trenerach

Ramos o swoich najlepszych trenerach
Prawda jest taka, że miałem świetnych trenerów i od wszystkich czegoś się nauczyłem. Być może szczególnym uczuciem darzę Joaquín Caparrósa, który pozwolił mi zadebiutować w Primera División, a także Luisa Aragonésa, który dał mi szansę bronić barw mojego kraju. Oczywiście bardzo podziwiam też pracę Zidane'a. Uważam, że jego piłkarskie doświadczenie było kluczowe przy przekazywaniu jego pomysłów grupie. Mamy z nim specjalną więź. Nie chciałbym również zapomnieć o Vicente del Bosque, Ancelottim, czy świetnych trenerach, których miałem w kategoriach młodzieżowych. Od wszystkich dużo się nauczyłem.
Sergio Ramos za:rr-socceragency.com
reklama