reklama

Dlatego Pogba przeraża Gerrarda

Dlatego Pogba przeraża Gerrarda
Paul Pogba jest młody, zwinny i potrafi wszystko, co trzeba, żeby być jednym z najlepszych pomocników na świecie. Z upływem czasu będzie jeszcze lepszy, co jest dla mnie przerażającą myślą jako kibica Liverpoolu!
Steven Gerrard za:manchestereveningnews.co.uk
reklama

Spojrzenie Girouda mówi wszystko ;)

Spojrzenie Girouda mówi wszystko ;)

Dobra wiadomość dla brutali z BPL

Dobra wiadomość dla brutali z BPL
Angielska federacja wraz z początkiem nowego roku zmodyfikowała przepis o przymusowej pauzie w jednym meczu Premier League po otrzymaniu określonej liczby żółtych kartek. Od 1 stycznia, aby otrzymać karę w postaci jednego meczu przerwy trzeba uzbierać 10 żółtych kartek. Do tej pory limit, po którym następowała przymusowa pauza, wynosił 5 żółtych kartoników.
za:thesun.co.uk

Sylwestrowy żart Legionovii

Sylwestrowy żart Legionovii
Osoba prowadząca twitterowe konto 2-ligowej Legionovii zażartowała z odejścia z klubu pomocnika Marcina Wodeckiego, który wiosną będzie grał w Odrze Opole.
reklama

Byli na 6. miejscu i wciąż na nim są

Byli na 6. miejscu i wciąż na nim są

"Transfer do Bayernu był krokiem w tył"

Lato, w którym Florentino Perez wrócił do Realu, było trochę dziwne. Razem z nim do klubu przyszli nowi zawodnicy. Ronaldo, Benzemę, Xabiego Alonso i Kakę sprowadzono za duże pieniądze. Powiedziano mi, że klub chce zarobić trochę pieniędzy na mojej sprzedaży. Na początku nie chciałem odchodzić. Miałem prawdopodobnie najlepszy początek sezonu w swojej karierze i wciąż nie dostawałem szansy, więc podjąłem decyzję. Skontaktował się ze mną Bayern, jednak decyzja o transferze była trudna, wręcz najtrudniejsza w mojej karierze. Bayern nie był wtedy wśród elity europejskich klubów - tak, jak ma to miejsce teraz - więc był to dla mnie krok w tył. W końcu zdecydowałem się na transfer, ponieważ zrobili wszystko, co było w ich mocy, żeby mnie sprowadzić. Obecność Louisa Van Gaala również odegrała dużą rolę. Teraz jestem prawdziwym człowiekiem Bayernu, to mój ósmy sezon tutaj i stałem się częścią klubu.
Arjen Robben za:fox sports

Wenger podsumował gola Girouda

Szczerze mówiąc, w ciągu 30 lat mojej kariery nie widziałem niczego podobnego do gola Girouda.
Arsene Wenger za:sfr sport
reklama