reklama

Wyjątkowe prezenty od Antonio Conte

Wyjątkowe prezenty od Antonio Conte
Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia Antonio Conte postanowił zabawić się w Świętego Mikołaja i obdarował prezentami wszystkich pracowników Chelsea. Nie chodziło tylko o jego asystentów czy klubowych lekarzy, ale o dosłownie każdego pracownika "The Blues" z Cobham Training Centre. Podarki otrzymali pracownicy kuchni, serwis sprzątający czy pracownicy działu księgowości. Każdy pojedynczy pracownik. Conte w ramach prezentu podarował jedno z dwóch włoskich win: barolo albo prosecco. Co więcej, do każdej butelki był załączony odręcznie napisany przez Włocha liścik z podziękowaniami i świątecznymi życzeniami. Na końcu każdego z nich Conte umieścił cytat z kartagińskiego wodza Hannibala, który był znany m. in. z tego, że przeprowadził przez Alpy słonie. Wybrany przez Włocha cytat brzmiał: "Albo znajdziemy drogę, albo sami ją wytyczymy".
za:dailymail.co.uk
reklama

Julian Draxler na lotnisku w Paryżu

Julian Draxler na lotnisku w Paryżu
Julian Draxler jest już w Paryżu. Od nowego roku jest piłkarzem PSG, gdzie trafił z Wolfsburga za 42 miliony euro.

Transfer Bartosza Bereszyńskiego!

Transfer Bartosza Bereszyńskiego!
Włoski dziennikarz Sky Sport, Gianluca Di Marzio, potwierdził, iż Bartosz Bereszyński zostanie piłkarzem Sampdorii Genua. Wszystkie szczegóły umowy zostały już ustalone, a 24-letni obrońca Legii pojawi się w poniedziałęk we Włoszech na testach medycznych. Sampdoria zapłaci Legii za transfer reprezentanta Polski 2 mln € + bonusy.
za:Gianluca Di Marzio

Milik rozkręcił imprezę w Neapolu

Milik rozkręcił imprezę w Neapolu
Neapolitańskie media zdradziły kilka szczegółów z tego, jak w noc sylwestrową bawili się niektórzy piłkarze Napoli. Okazuje się, że na jednym z przyjęć prawdziwym, choć nieoczekiwanym, wodzirejem i liderem zabawy okazał się Arkadiusz Milik. Po obejrzeniu pokazu sztucznych ogni polski napastnik zaprosił wszystkich do tańca w rytmach polskiej muzyki. Pomimo zoperowanego kolana, Milik zadziwił wszystkich mobilnością i energią jaką pokazał w trakcie zabawy.
za:dziennik 'Il Mattino'
reklama

Tak się rzuca auty w A-Klasie!

Mecz LKS Leśna Wólka Podleśna - LKS Sitowianka Budy Łańcuckie z czerwca zeszłego roku i jeden z najbardziej efektownych wyrzutów z autu w historii polskich boisk :D
źródło:youtube.com

CR7: Nie myślę o pieniądzach

CR7: Nie myślę o pieniądzach
Kasa nie jest dla mnie najważniejsza. Widzę pieniądze jako coś, czym będę mógł się cieszyć po zakończeniu kariery. Mam czyste sumienie, jestem spokojny i zawsze śpię dobrze.
Cristiano Ronaldo za:ON TV

Gagliardini o krok od Interu

Jak podaje "La Gazzetta dello Sport", w ciągu 48 godzin zostanie potwierdzony transfer Roberto Gagliardiniego z Atalanty do Interu. 22-letni pomocnik zostanie wypożyczony do końca sezonu z opcją wykupu za 25-27 milionów euro.
za:sempreinter.com
reklama