reklama

Koszulki z FIFA 17 w prawdziwym życiu

Koszulki z FIFA 17 w prawdziwym życiu
Emilio Sansolini, grafik projektujący niektóre koszulki dla gry FIFA 17 pochwalił się swoim prezentem od EA Sports - jego własnymi trykotami w rzeczywistym wydaniu. Mega!
reklama

Wielka forma Jermaina Defoe

Wielka forma Jermaina Defoe

Pewny rzut karny Defoe

Ragnar Klavan fauluje Ndonga w polu karnym, a arbiter wskazuje na "jedenastkę", którą pewnie wykorzystuje Jermain Defoe. 1-1!

Sturridge daje prowadzenie Liverpoolowi

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Lovren uderza piłkę z powietrza, a jej tor lotu jeszcze zmienia Sturridge i mamy 1-0 dla Liverpoolu w meczu z Sunderlandem!
reklama

Czego brakuje Pazdanowi do gry w Anglii?

Czego brakuje Pazdanowi do gry w Anglii?
Mamy chłopaka, który ma 29 lat i gra całe życie w Polsce. Dla niektórych to dyskwalifikacja. W Anglii problemem jest z kolei wzrost. Tony Pulis z WBA bardzo by go chciał, gdyby miał kilka centymetrów więcej. Ale wtedy wzięłoby go pół Premier League. „Pazdek” pokazał się świetnie na wielkiej imprezie, potwierdził to samo na poziomie Ligi Mistrzów. Tak naprawdę to są jedyne nasze argumenty, którymi możemy walczyć w Europie. Gdyby nie to – nie byłoby szans nawet próbować.
Marcin Lewicki, agent Michała Pazdana za:weszlo.com

Cassano trafi do Palermo?

Cassano trafi do Palermo?
Według informacji Tuttosport, będący obecnie piłkarzem Sampdorii 34-letni Antonio Cassano rozważa transfer do Palermo. Doświadczony napastnik nie zagrał w tym sezonie ani jednego meczu i szuka klubu, w którym mógłby ponownie udowodnić swoją wartość.
za:football-italia.net

Najlepsze akcjeBereszyńskiego w Legii

W tym sezonie Bartosz Bereszyński gra znakomicie! Zobaczcie filmik, który podsumowuje jego występy w tym sezonie!
źródło:youtube.com
reklama