reklama

Nauka holenderskiego w stylu Ronaldo

Nauka holenderskiego w stylu Ronaldo
Kiedy trafiłem do PSV, to brałem bardzo dużo lekcji holenderskiego. Chciałem rozumieć ludzi i móc się z nimi komunikować. Moim nauczycielem był ksiądz. Wykorzystywałem sytuację i modliłem się z nim. Potem zacząłem się spotykać z córką dyrektora klubu. Z nią nauczyłem się innych słów i innych rzeczy.
Ronaldo za:brazylijski program 'Resenha ESPN'
reklama

Absurdalne "czerwo" Feghouliego

To na pewno była czerwona kartka?! Sofiane Feghouli chciał jeszcze zagrać uciekającą piłkę, zderzył się z interweniującym Philem Jonesem i Mike Dean postanowił wyrzucić Algierczyka z boiska...

Zizou pokazał niedowiarkom

Zizou pokazał niedowiarkom
Zidane wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata po tym, jak zwyciężył w Lidze Mistrzów. A niektórzy nie wierzyli, że będzie w stanie wykonywać zawód trenera... Zidane prezentował dużą jakość na boisku i potrafił ją przenieść do swojej nowej pracy.
Carlo Ancelotti za:la gazzetta dello sport

Zaskakujące wyznanie Guardioli

Zaskakujące wyznanie Guardioli
Nie będę trenować do 65. roku życia. W City pozostanę jeszcze trzy lata, może trochę dłużej. Czuję, że zbliżam się do końca mojej kariery trenerskiej.
Pep Guardiola za:sport.es
reklama

Kolejny gol z karnego Defoe

Kolejny rzut karny dla Sunderlandu i po raz kolejny Jermain Defoe pokonuje Mignoleta! Mamy już remis 2-2!

W Premier League rządzi inny duet

W Premier League rządzi inny duet

Gol dla Burnley po zamieszaniu

Dużo się działo w tej akcji, ale sędzia, dzięki technologii goal-line, nie miał wątpliwości - gol dla Burnley padł po strzale Mee od poprzeczki. Man City prowadzi już tylko 2-1.
reklama