reklama

Logika sędziego Mike'a Deana

Logika sędziego Mike'a Deana
reklama

Gol Pawła Wszołka dla QPR

W dzisiejszym meczu z Ipswich Town, Paweł Wszołek zapewnił 3 punkty dla QPR strzelając gola na 2-1 w 83. minucie meczu.
źródło:youtube.com

Jakim cudem to nie wpadło?!

Co za akcja Manchesteru United! Najpierw Randolph wybronił strzał Valencii (jak później pokazała technologia goal line - brakowało centymetrów by gol został zaliczony), później Lingard tylko obił słupek. W meczu Manchesteru United z West Hamem wciąż 0-0!

Nauka holenderskiego w stylu Ronaldo

Nauka holenderskiego w stylu Ronaldo
Kiedy trafiłem do PSV, to brałem bardzo dużo lekcji holenderskiego. Chciałem rozumieć ludzi i móc się z nimi komunikować. Moim nauczycielem był ksiądz. Wykorzystywałem sytuację i modliłem się z nim. Potem zacząłem się spotykać z córką dyrektora klubu. Z nią nauczyłem się innych słów i innych rzeczy.
Ronaldo za:brazylijski program 'Resenha ESPN'
reklama

Absurdalne "czerwo" Feghouliego

To na pewno była czerwona kartka?! Sofiane Feghouli chciał jeszcze zagrać uciekającą piłkę, zderzył się z interweniującym Philem Jonesem i Mike Dean postanowił wyrzucić Algierczyka z boiska...

Zizou pokazał niedowiarkom

Zizou pokazał niedowiarkom
Zidane wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata po tym, jak zwyciężył w Lidze Mistrzów. A niektórzy nie wierzyli, że będzie w stanie wykonywać zawód trenera... Zidane prezentował dużą jakość na boisku i potrafił ją przenieść do swojej nowej pracy.
Carlo Ancelotti za:la gazzetta dello sport

Zaskakujące wyznanie Guardioli

Zaskakujące wyznanie Guardioli
Nie będę trenować do 65. roku życia. W City pozostanę jeszcze trzy lata, może trochę dłużej. Czuję, że zbliżam się do końca mojej kariery trenerskiej.
Pep Guardiola za:sport.es
reklama