reklama

Milan sprowadzi 39-letniego bramkarza?

Milan sprowadzi 39-letniego bramkarza?
Jak dowiedział się portal calciomercato.com, były bramkarz Juventusu, a obecnie golkiper Cagliari, Marco Storari negocjuje warunki transferu do Milanu. 39-letni bramkarz ma nie najlepsze relacje z kibicami swojego obecnego klubu i dlatego chce zmiany otoczenia.
za:calciomercato.com
reklama

Tak będzie wyglądać "XI" FIFPro 2016?!

Tak będzie wyglądać
W Internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające skład Drużyny Roku 2016 FIFPro, która oficjalnie zostanie zaprezentowana 9 stycznia. Myślicie, że się sprawdzi?

Szczere słowa Kapustki o przyszłości

Szczere słowa Kapustki o przyszłości
Mam świadomośc, że grałem w tym sezonie już w barwach 2 klubów. Ale powrót do Ekstraklasy nie jest u mnie na pierwszym miejscu. Potrzebuję gry. W Cracovii nie występowałem może przed tak liczną publicznością, jaka jest w Premier League, ale grałem. Teraz za tym tęsknię. Wiem, że są kluby z Championship, które są zainteresowane moim wypożyczeniem zimą. Ale w tej chwili czekam na menedżera, który niedługo przyleci do Anglii. Ma porozmawiać z szefami Leicester. Musimy poszukać dobrego rozwiązania.
Bartosz Kapustka za:Polska The Times

Pogba efektownie mija piłkarzy West Hamu

Paul Pogba w meczu z West Hamem dał małą próbkę swoich nieprzeciętnych możliwości!
reklama

Wymowna wiadomość Steevena Langila

"Wulkan z Martyniki" wrzucił na swój Instagram bardzo wymowne zdjęcie bez żadnego dodatkowego podpisu. Czyżby to był jego koniec w Legii Warszawa?
źródło:instagram.com

Diabelski Manchester znowu straszy

Diabelski Manchester znowu straszy

Artysta w każdym calu

Artysta w każdym calu
reklama