reklama

Mecze w TV: 3 Stycznia 2017

20 :45Canal+ Sport
Bournemouth vs Arsenal
Premier League
reklama

Carragher genialnie zgasił kibica

Carragher genialnie zgasił kibica

Conte o ofercie 300 mln € za Ronaldo

Conte o ofercie 300 mln € za Ronaldo
To jest niesamowita historia. Mówimy o ogromnych pieniądzach. Szczerze mówiąc, aż nie chce mi się w to wierzyć. Z drugiej strony widziałem kontrakt Téveza... Tego typu oferty są niewiarygodne. Nie ma się co dziwić, że zawodnikom ciężko powiedzieć „nie”. Jeśli mam być szczery, to wszystko nie jest w porządku. Do pieniądza trzeba mieć szacunek. Tymczasem pojawiają się takie propozycje. Nie zgadzam się z tym
Antonio Conte za:telegraph.co.uk

Przedziwna konferencja Pepa Guardioli

Po wygranej nad Burnley Pep Guardiola nie wyglądał na zadowolonego - na konferencji prasowej odpowiadał na pytania dziennikarzy w bardzo sarkastyczny sposób. Co go ugryzło?
źródło:youtube.com
reklama

Jak wygląda futbol w Chinach

Jak wygląda futbol w Chinach

Draxler jutro podpisze kontrakt z PSG

Draxler jutro podpisze kontrakt z PSG
Według francuskich mediów, Julian Draxler przeszedł dziś pomyślnie testy medyczne i jutro podpisze 4,5-letni kontrakt z PSG. W ostatnim tygodniu mistrzowie Francji osiągnęli porozumienie z Wolfsburgiem w kwestii transferu reprezentanta Niemiec. Kwota transferu wyniesie około 40 milionów euro.
za:getfootballnewsfrance.com

Wtedy Pogba powalczy o "Złotą Piłkę"

Wtedy Pogba powalczy o
Coś musi się zmienić w naszych głowach. Złota Piłka nigdy nie trafiła w ręce bramkarza, bardzo rzadko się zdarza, żeby wygrał ją obrońca. Nawet Paolo Maldini jej nie zdobył. Nawet pomocnikom nie jest łatwo, wszyscy patrzą tylko na strzelców bramek. Michael Owen zdobył Złotą Piłkę za swoje gole, Cristiano i Messi również strzelają. To fenomenalni gracze, lecz myślę, że dopóki nie zmienimy sposobu postrzegania, ta sytuacja się nie zmieni. Ale jeśli Pogba nadal będzie się tak rozwijał, to może do nich dołączyć. On lubi znajdować się w groźnych sytuacjach. Ma dobry strzał. Może zdobywać bramki zza pola karnego, jest też dobry w powietrzu i w stałych fragmentach gry. Potrafi strzelić z rzutu wolnego, może także wykonywać rzuty karne, ale to nie problem, bo my nie dostajemy jedenastek!
Jose Mourinho za:mirror.co.uk
reklama