reklama

Zidane bardzo liczy na Jamesa

Zidane bardzo liczy na Jamesa
Hiszpańska prasa doniosła, że w Realu nikt nie ma pretensji do Jamesa o jego słowa wypowiedziane po finale KMŚ (James powiedział wtedy, że myśli nad odejściem z klubu). Co więcej, Zidane na pierwszym treningu po przerwie wziął Jamesa na bok żeby porozmawiać. Zapewnił go, że jest dla niego bardzo ważnym piłkarzem i że dostanie więcej szans do końca sezonu. Nie obiecał mu miejsca w podstawowym składzie, ale powiedział do Jamesa, że wierzy w niego. Dla francuskiego trenera rozmowa z Jamesem była priorytetową sprawą po świętach.
za:marca
reklama

Nowy rok i nowe buty CR7

Nowy rok i nowe buty CR7

Sylwestrowy taniec Artura Jędrzejczyka

Mój kochany tancerz 🕺🏻😍❤😂#dance#husband#funny#wedding#friends#newyear2017#love#moj#tancerz#mąż#kocham#wesele#instagram#instafunny @aga_jedrzejczyk
źródło:instagram.com

Sylwestrowa stylówa El Shaarawego

Sylwestrowa stylówa El Shaarawego
reklama

Skuletić jednak nie trafi do Legii?

Skuletić jednak nie trafi do Legii?
Około 20 grudnia Petar dostał wiadomość e-mailem, że sztab szkoleniowy Juriego Siemina nie będzie brał zawodnika pod uwagę przy ustalaniu składu. Dołączono również informacje, że nie pojedzie na zimowe zgrupowanie. Obecnie nie mam propozycji z innych klubów dla Skuleticia. Przypomnę, że Petar ma kontrakt do lata 2018 roku i ma zamiar walczyć o miejsce w zespole.
agent Skuleticia Ivan Adzić za:legia.net

Borysiuk zachwycony formą Wszołka

Ariel Borysiuk
@ariel_borysiuk
23:37 • 02 Jan 2017
What a win today 👌🏻👌🏻 Paweł=different class 👏🏻👏🏻
źródło:twitter.com

Tomas Rincon piłkarzem Juve!

Tomas Rincon piłkarzem Juve!
Tomas Rincon odszedł z Genoi i podpisał z Juventusem kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Poprzedni klub Wenezuelczyka dostał 8 milionów euro + 1 milion euro zawarty w tzw. zmiennych. Rincon jest pierwszym w historii piłkarzem z Wenezueli, który będzie reprezentować barwy "Bianconeri".
za:juventus.com
reklama