reklama

"Grosik" jednak zagra w Burnley?

Według "Daily Mail", drużynę Burnley opuścić ma skrzydłowy Patrick Bamford, który łączony jest z przenosinami do Middlesbrough. W jego miejsce menedżer Sean Dyche chciałby sprowadzić Maksa Gradela z Bournemouth lub Kamila Grosickiego. Zakup reprezentanta Polski wydaje się być bardziej prawdopodobny, ponieważ kwota transferowa byłaby zdecydowanie niższa niż w przypadku zawodnika Bournemouth.
za:sport.tvp.pl oraz Daily mail
reklama

Boris Becker pociesza Guardiolę

Boris Becker pociesza Guardiolę
Oj tam, Pep Guardiola! Jesteś ostatnio narażony na stres i rzeczy nie idą najlepiej, ale kochamy Cię! Weź zimne angielskie piwo i zrelaksuj się.
niemiecki tenisista Boris Becker za:Twitter

Griezmanna wkurza jedno pytanie

Griezmanna wkurza jedno pytanie
Nie lubię kiedy mnie pytają o to, ile jeszcze pogram w Atletico Madryt. Nie lubię pytań o moją przyszłość. Nikt nie pyta Cristiano czy Messiego o to gdzie będą grać w następnym sezonie. Dlatego nie lubię, kiedy akurat mnie o to pytają. Jestem szczęśliwy w Atletico i niech mnie więcej nikt nie pyta o moją przyszłość.
Antoine Griezmann za:as.com

To będzie jego rok!

To będzie jego rok!
2017 to będzie mój rok, ponieważ w Monachium jestem już prawie dwa lata. Teraz jestem jeszcze bardziej zintegrowany. W Szachtarze Donieck też potrzebowałem dwóch lat, żeby zacząć naprawdę dobrze grać. Już prawie to osiągnąłem w Monachium. W 2017 roku chciałbym zdobyć mistrzostwo w Bundeslidze oraz wygrać Ligę Mistrzów. Byłoby super!
Douglas Costa za:goal.com
reklama

Nowy Cristiano i nowy Messi

Nowy Cristiano i nowy Messi

Zidane bardzo liczy na Jamesa

Zidane bardzo liczy na Jamesa
Hiszpańska prasa doniosła, że w Realu nikt nie ma pretensji do Jamesa o jego słowa wypowiedziane po finale KMŚ (James powiedział wtedy, że myśli nad odejściem z klubu). Co więcej, Zidane na pierwszym treningu po przerwie wziął Jamesa na bok żeby porozmawiać. Zapewnił go, że jest dla niego bardzo ważnym piłkarzem i że dostanie więcej szans do końca sezonu. Nie obiecał mu miejsca w podstawowym składzie, ale powiedział do Jamesa, że wierzy w niego. Dla francuskiego trenera rozmowa z Jamesem była priorytetową sprawą po świętach.
za:marca

Nowy rok i nowe buty CR7

Nowy rok i nowe buty CR7
reklama