reklama

Bo Manchester United ma De Geę

Bo Manchester United ma De Geę
reklama

Deal życia Draxlera

Deal życia Draxlera

Radut na testach w Lechu Poznań

Radut na testach w Lechu Poznań
Mihai Radut we wtorek przechodzi testy medyczne w Lechu Poznań. Jeśli te zakończą się pomyślnie podpisze półroczną umowę z Kolejorzem. Klub będzie miał możliwość jej przedłużenia o kolejne trzy sezony. 26-letni pomocnik jest wolnym zawodnikiem. Ostatnio był związany umową z Hatta Club. Wcześniej był piłkarzem rumuńskich Pandurii Targu Jiu, a także Steauy Bukareszt. W barwach tych zespołów rozegrał łącznie 150 spotkań, w których zdobył 14 bramek i zanotował 18 asyst. Radut ma też za sobą dwa występy w reprezentacji narodowej. Rozegrał też cztery spotkania w kadrach młodzieżowych.
za:lechpoznan.pl

Morata chce wrócić do Juventusu?

Morata chce wrócić do Juventusu?
We Włoszech są przekonani, że Alvaro Morata chce wrócić do Juventusu. Taka informacja pojawiła się w dzienniku 'Corriere dello Sport'. Morata nie jest zadowolony ze znikomej ilości szans gry jakie otrzymuje od Zidane'a i najchętniej wróciłby do klubu, w którym świetnie wypromował swoje nazwisko. Poza tym Morata zdaje sobie sprawę, że kibice Juve uwielbiają go i przyjęliby jego powrót z wielką radością.
za:corriere dello sport
reklama

Julian Draxler w PSG!

Julian Draxler w PSG!
PSG oficjalnie poinformowało o pozyskaniu Juliana Draxlera z Wolfsburga. Niemiecki pomocnik podpisał z paryskim klubem kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Kwota transferu nie została ujawniona.
za:psg.fr

Gołębiewski wraca do Polonii Warszawa!

Hit transferowy 2-ligowej Polonii Warszawa. Nowym/starym piłkarzem ekipy z Konwiktorskiej został Daniel Gołębiewski.
źródło:youtube.com

Wielki powrót w Legii i Polonii

Samuel Szczygielski
@SamSzczygielski
11:14 • 03 Jan 2017
Transfer Jędrzejczyka przebity. Daniel Gołębiewski w Polonii Warszawa.
Ostatnio Daniel Gołębiewski występował w 1-ligowej Pogoni Siedlce. Jesienią napastnik w 16 meczach I ligi strzelił dwa gole i w przerwie zimowej rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.
źródło:twitter.com
reklama