reklama

Goncalves żegna się ze Śląskiem

Maciek Serdak
@MaciekSerdak
13:02 • 03 Jan 2017
Filipe Gonçalves nie będzie zawodnikiem Śląska. Kontrakt zostanie rozwiązany za porozumieniem stron. Powód: Kłopoty rodzinne w Portugalii.
Filipe Goncalves trafił do Śląska pod koniec czerwca 2016 roku. Kibice Ekstraklasy poznali go jako twardego i nieustępliwego gracza. Złą sławę przyniósł mu brutalny faul na Radoviciu.
źródło:twitter.com
reklama

Wielkie osiągnięcie Zlatana

Wielkie osiągnięcie Zlatana

Niespodzianka Sarriego dla Milika

Niespodzianka Sarriego dla Milika
"La Repubblica" pisze, że powrót na boisko jest "obsesją" Milika. Jego wysiłek zauważył trener. Myśli o tym, by nagrodzić go umieszczając go w kadrze meczowej na mecz z Pescarą, jaki zostanie rozegrany 15 stycznia lub z Milanem tydzień później. Miałby to być symboliczny gest, Polak nie byłby przewidziany do występu - w Serie A na ławce rezerwowych zasiada aż 12 piłkarzy. Prawdziwy powrót zaplanowany jest na początek lutego, gdy do meczów ligowych dojdą również spotkania w Lidze Mistrzów z Realem Madryt.
za:sport.pl

Skromność Zinedine'a Zidane'a

Skromność Zinedine'a Zidane'a
Nie zdziwiłbym się gdyby mnie nie wybrano najlepszym trenerem w 2016 roku. Byłoby zupełnie normalną sprawą, gdyby wygrał ktoś inny. Ja dopiero zaczynam.
Zinedine Zidane za:el chiringuito tv
reklama

Andre Gomes pięknie załatwił Mascherano

Kolejna fajna scenka z gierki treningowej FC Barcelony. Wojownik Mascherano próbował zatrzymać Gomesa, ale ten... Pięknie to zrobił!

Messi zniszczył Umtitiego na treningu

Podczas treningowej gierki Leo Messi miał piłkę przy nodze, a Samuel Umtiti próbował mu ją zabrać. Nic z tego...

Bo Manchester United ma De Geę

Bo Manchester United ma De Geę
reklama