reklama

Tak gra przyszły lechita - Mihai Radut

Dzisiaj rumuński skrzydłowy pojawił się na testach w Poznaniu. Wkrótce może związać się kontraktem z Lechem. Jak gra? Sprawdźcie! Myślicie, że będzie kozakiem na boiskach Ekstraklasy?
źródło:youtube.com
reklama

Goncalves żegna się ze Śląskiem

Maciek Serdak
@MaciekSerdak
13:02 • 03 Jan 2017
Filipe Gonçalves nie będzie zawodnikiem Śląska. Kontrakt zostanie rozwiązany za porozumieniem stron. Powód: Kłopoty rodzinne w Portugalii.
Filipe Goncalves trafił do Śląska pod koniec czerwca 2016 roku. Kibice Ekstraklasy poznali go jako twardego i nieustępliwego gracza. Złą sławę przyniósł mu brutalny faul na Radoviciu.
źródło:twitter.com

Wielkie osiągnięcie Zlatana

Wielkie osiągnięcie Zlatana

Niespodzianka Sarriego dla Milika

Niespodzianka Sarriego dla Milika
"La Repubblica" pisze, że powrót na boisko jest "obsesją" Milika. Jego wysiłek zauważył trener. Myśli o tym, by nagrodzić go umieszczając go w kadrze meczowej na mecz z Pescarą, jaki zostanie rozegrany 15 stycznia lub z Milanem tydzień później. Miałby to być symboliczny gest, Polak nie byłby przewidziany do występu - w Serie A na ławce rezerwowych zasiada aż 12 piłkarzy. Prawdziwy powrót zaplanowany jest na początek lutego, gdy do meczów ligowych dojdą również spotkania w Lidze Mistrzów z Realem Madryt.
za:sport.pl
reklama

Skromność Zinedine'a Zidane'a

Skromność Zinedine'a Zidane'a
Nie zdziwiłbym się gdyby mnie nie wybrano najlepszym trenerem w 2016 roku. Byłoby zupełnie normalną sprawą, gdyby wygrał ktoś inny. Ja dopiero zaczynam.
Zinedine Zidane za:el chiringuito tv

Andre Gomes pięknie załatwił Mascherano

Kolejna fajna scenka z gierki treningowej FC Barcelony. Wojownik Mascherano próbował zatrzymać Gomesa, ale ten... Pięknie to zrobił!

Messi zniszczył Umtitiego na treningu

Podczas treningowej gierki Leo Messi miał piłkę przy nodze, a Samuel Umtiti próbował mu ją zabrać. Nic z tego...
reklama